Gwiazdy

Zawirowania w "Top Model". Uczestników eliminuje koronawirus.

Gwiazdy

TVN

"Top Model" - za nami 11. odcinek, który zapewnił widzom wiele emocji. Patrycja Sobolewska, Dominic D’Andelik oraz Ernest Morawski zarazili się koronawirusem, przez co zostali wyeliminowali z programu, a ich miejsca w półfinale zajęły dwie osoby, które odpadły w poprzednich odcinkach. Kogo przywrócono?

11. odcinek "Top Model" - co wydarzyło się w programie?

W 11. odcinku "Top Model" uczestnicy stanęli przed nie lada wyzwaniem. Polecieli do Grecji na Athens Xclusive Designers Week, by udowodnić jurorom i widzom, że mają predyspozycje do bycia rasowymi modelami. Z tym zadaniem mieli się zmierzyć: Ernest Morawski, Mikołaj Śmieszek, Patrycja Sobolewska, Maja Siwik, Weronika Kaniewska i Dominic D’Angelica. Z powodu pandemii COVID-19 nastąpił jednak niespodziewany zwrot akcji.

Top Model: Trójka uczestników zarażona koronawirusem

Trójka uczestników - Dominic, Ernest oraz Patrycja zakazili się koronawirusem i nie mogli polecieć do Grecji.

Uświadomiłam sobie, że to jest koniec, że nigdzie nie pojadę, że ta droga tak naprawdę już się kończy

- wyjawiła przybita Patrycja.

Została zabrana mi moja szansa, czułem się, jakbym dostał w twarz

– dodał Ernest.

Top Model – dwie osoby wróciły do programu

Jurorzy musieli szybko działać. Na miejsce Dominica, Ernesta i Patrycji postanowili przywrócić dwójkę uczestników: Karolinę Kuczyńską i Mariusza Jakubowskiego. I to właśnie oni wzięli udział w kilku castingach w Atenach.

Na tym jednak nie koniec. Modele i modelki w 11. odcinku Top Model brali również udział w sesji zdjęciowej na jachcie oraz tworzyli edytoriale inspirowane filmem Mamma Mia. Wyjazd do Grecji zaliczył się do bardzo udanych. Jurorzy Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński byli zachwyceni pracą i determinacją uczestników programu. Zadecydowali, że nikt nie odpadnie . Mało tego - zakażeni uczestnicy będą mogli powalczyć o finał. Joanna Krupa zadzwoniła do Patrycji, Ernesta i Dominica, by powiedzieć im, że wezmą udział w specjalnym zadaniu i być może powrócą do "Top Model". Kolejny odcinek zapowiada się zatem ciekawie.

"Top Model" – gdzie oglądać?

Wszystkie odcinki zobaczysz na antenie TVN oraz platformie VOD Player.pl. Więcej informacji znajdziecie też na stronie tvn.pl.

Zobacz też:

A jednak dostał Złotą Piłkę! Robert Lewandowski pochwalił się trofeum

Natalia Siwiec, Kasia Glinka i Maja Bohosiewicz za granicą. Gdzie na jesienne wakacje wybrały się gwiazdy?

Marina Łuczenko-Szczęsna zniknęła z mediów społecznościowych. "Nie zwykłam obarczać innych swoimi problemami, czy smutkami"

Autor: Dominika Czerniszewska

Źródło: TVN

Pozostałe wiadomości