Gwiazdy

Upadki na wybiegu i zaskakujące wydarzenia w 6. odcinku Top Model

Gwiazdy

Aktualizacja:

Przed nami szósty odcinek Top Model. Co tym razem zobaczymy w programie? Zobaczcie kulisy najnowszego odcinka!

Co w 6. odcinku Top Model?

W domu "Top Model" nie ma czasu na nudę! Kasia Sokołowska odwiedziła uczestników i razem z Patrykiem Rożnieckim, znanym tancerzem, zorganizowała lekcję chodzenia po wybiegu. Tym razem jednak nawet panowie musieli spróbować swoich sił - zakładając wysokie szpilki.

>>> Zobacz także:

W następnym zadaniu musieli wykorzystać zdobyte umiejętności, by podjąć próbę przejścia po ruchomym wybiegu. Czy pokonali stres i zaskoczyli zgromadzoną na pokazie publiczność? Dodatkowym utrudnieniem był brak czasu na próbę.

Michał Piróg zabrał uczestników do skansenu w Sierpcu. Podczas sesji pozowali ze zwierzętami. Komu udało się wykonać najlepsze zdjęcie w malowniczej scenerii? Gościem specjalnym odcinka była Anna Jagodzińska.

6. odcinek "Top Model" 7 października o 21.30 w TVN.

Zadania w 8. edycji Top Model

W 8. sezonie Top Model uczestnicy zmierzą się z zadaniami, czy sesjami, które będą trudnym testem zarówno dla tych, którzy próbowali już sił w modelingu jaki i tych, którzy są kompletnymi nowicjuszami. Sesje będą jeszcze bardziej wymagające i podnoszące poziom adrenaliny. Pokaz na ruchomym wybiegu, seksowna sesja z byłymi uczestnikami czy sesja na ściance wspinaczkowej.

Świat mody przez ostatnie lata poszerzył się i stał się bardziej demokratyczny. W dzisiejszych czasach bycie modelem czy modelką to nie tylko sesje i wybiegi. Aby być na topie trzeba także umieć odnaleźć się w świecie mediów społecznościowych, które stały się także narzędziami pracy w tej profesji. Ponadto dzięki dużym zasięgom znani modele i modelki mogą wspierać słuszne sprawy. W związku z tym w tej edycji pojawią się nie tylko zadania, które nauczą uczestników jak zaistnieć w sieci, ale także jak mądrze wykorzystywać siłę mediów społecznościowych.

Podobnie jak w ubiegłej edycji uczestnicy wejdą z impetem w świat mody. Wygrane w zadaniach od razu pozwolą im na pracę w kampaniach i wydarzeniach modowych – od pokazów mody po kampanie reklamowe. Jedna z nagród zabierze uczestnika na czerwony dywan europejskiej premiery filmu z Angeliną Jolie.

Nagroda główna w 8. edycji Top Model

Nagrodą główną w programie Top Model jest sesja okładkowa w magazynie „Glamour”, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelek i modeli. Warto więc walczyć o zwycięstwo do samego końca. Wśród gości zaproszonych do programu znajdą się topowe polskie modelki, uznani specjaliści, najlepsi polscy fotografowie, gwiazdy show-biznesu, wśród nich Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Kasia Struss, Jerzy Owsiak, Maffashion, MMC, Daria Zawiałow, Mariusz Przybylski, Piotr Kraśko z Karoliną Ferenstein–Kraśko.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości