Gwiazdy

Uczestnicy „Top Model” wyruszyli w podróż do Izraela

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kolejny odcinek programu "Top Model" zapowiada się bardzo emocjonująco. Co się wydarzy? Kilka szczegółów w studiu Dzień Dobry TVN zdradził Dawid Woliński.

W zeszłym odcinku zadanie wygrała Olga Kleczkowska. Dzięki temu uczestniczka miała możliwość polecieć z samym Dawidem Wolińskim do Moskwy na premierę filmu „Czarownica 2”.

Dawid Woliński i Olga Kleczkowska w Moskwie

Wizyta Dawida i Olgi na premierze filmu „Czarownica 2” była spektakularnym wydarzeniem. Uczestniczka programu zadebiutowała na premierze w stylizacji, którą wybrał dla niej sam projektant. Jak się okazało, polska modelka zarobiła piorunujące wrażenie.

Podróż do Izraela

Przed uczestnikami Top Model podróż do Izraela. Podczas wyjazdu uczestnicy mieli trochę czasu na odpoczynek, jednak pojechali tam przede wszystkim do pracy. Przed modelami i modelkami zostało postawione nowe zadanie, musieli oni zrobić sesję promującą Izrael.

Te niektóre zadania w naszym programie są wbrew pozorom bardzo trudne, ale też wymagają ogromnej wrażliwości. Nam to bardzo ułatwia poznanie, my widzimy, czy to są osoby, które mają coś do powiedzenia.

- przyznał projektant.

Nowy odcinek „Top Model” możemy obejrzeć już dziś o 21:30 na antenie TVN.

Zobacz też:

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości