Rusza 8. edycja Top Model. Fanów programu czekają naprawdę duże emocje. Marcin Tyszka: "Ryczałem jak bóbr"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Top Model to program, w którym tysiące dziewczyn oraz chłopaków różnych kształtów i rozmiarów walczy o przepustkę do świata mody. Już w najbliższy poniedziałek rusza pierwszy odcinek ósmego sezonu show. Prawdziwą gratka dla wszystkich fanów programu będzie wydłużanie odcinków o pół godziny. Jakie inne atrakcje czekają widzów? O tym w Dzień Dobry TVN mówili jurorzy Top Model: Dawid Woliński, projektant i Marcin Tyszka – fotograf.

Top Model to polski program telewizyjny typu reality show, emitowany na antenie TVN.

>>> Zobacz także:

Castingi do 8. sezonu Top Model

Castingi do ósmej edycji odbyły się w całej Polsce - od Rzeszowa po Gdańsk. W każdym mieście pojawiły się tłumy kandydatów – widać więc, że zainteresowanie programem nie słabnie. Najmłodsi mieli regulaminowe 16 lat, najstarszy uczestnik 65. W castingu internetowym mieliśmy zgłoszenia z całego świata – od Irlandii po Australię, a ludzie wykazali się naprawdę dużą pomysłowością.

Nowości w Top Model

Na widzów czekają dwie nowości. Po pierwsze program będzie dłuższy o pół godziny, po drugie producenci show wprowadzili tzw. Złoty bilet. Otrzymywał go ktoś, kto wyjątkowo zachwycił jury. Dzięki niemu osoba taka z castingu od razu trafiła do domu Top Model i nie musiała rywalizować podczas bootcampu.

Zadania i nagrody w 8. edycji Top Model

W 8. sezonie Top Model uczestnicy zmierzą się z zadaniami, czy sesjami, które będą trudnym testem zarówno dla tych, którzy próbowali już sił w modelingu jaki i tych, którzy są kompletnymi nowicjuszami. Sesje będą jeszcze bardziej wymagające i podnoszące poziom adrenaliny. Pokaz na ruchomym wybiegu, seksowna sesja z byłymi uczestnikami czy sesja na ściance wspinaczkowej.

Świat mody przez ostatnie lata poszerzył się i stał się bardziej demokratyczny. W dzisiejszych czasach bycie modelem czy modelką to nie tylko sesje i wybiegi. Aby być na topie trzeba także umieć odnaleźć się w świecie mediów społecznościowych, które stały się także narzędziami pracy w tej profesji. Ponadto dzięki dużym zasięgom znani modele i modelki mogą wspierać słuszne sprawy. W związku z tym w tej edycji pojawią się nie tylko zadania, które nauczą uczestników jak zaistnieć w sieci, ale także jak mądrze wykorzystywać siłę mediów społecznościowych.

Podobnie jak w ubiegłej edycji uczestnicy wejdą z impetem w świat mody. Wygrane w zadaniach od razu pozwolą im na pracę w kampaniach i wydarzeniach modowych – od pokazów mody po kampanie reklamowe. Jedna z nagród zabierze uczestnika na czerwony dywan europejskiej premiery filmu z Angeliną Jolie.

Goście specjalni w 8. edycji Top Model

Gośćmi 8. edycji Top Model będą najlepsze polskie modelki – Magdalena Frąckowiak, Ania Jagodzińska, Kasia Struss. Gwizdy showbiznesu – Małgorzata Kożuchowska, Roksana Węgiel, Misiek Koterski czy Daria Zawiałow. W jednym z zadań mentorem uczestników zgodził się zostać sam Jurek Owsiak.

Autor: Anna Kobyłka