Gwiazdy

3. odcinek Top Model: wybrańcy pierwszy raz spotkają Klaudię, która zdobyła złoty bilet. "Reakcje będą podzielone"

Gwiazdy

Bootcamp! Po emocjonujących castingach do programu Top Model przyszedł czas na sprawdzenie uczestników w warunkach bojowych. Kolejny etap zmagań wyłoni grupę, która już wkrótce zamieszka w domu modelek i po raz pierwszy spotka się z Klaudią, która zdobyła złoty bilet. Jakie zadania czekają na uczestników Top Model? O tym w Dzień Dobry TVN mówił Jakob Kosel, uczestnik 5. edycji programu Top Model i gospodarz Top Model Front Raw.

Na castingach do nowego sezonu Top Model z setek kandydatów jurorzy wybrali 50 najciekawszych kandydatów i kandydatek. W tegorocznej edycji uczestnicy nie musieli walczyć o swoje w trudnych warunkach. Tym razem obóz miał miejsce w Warszawie. Zamiast w terenie zamieszkali w luksusowym hotelu w sercu miasta.

>>> Zobacz także:

Co w trzecim odcinku nowej serii Top Model?

Po przyjechaniu na miejsce kandydaci do domu modelek zostają podzieleni na grupy, a chwilę po tym idą na spotkanie z jurorami, którzy wytłumaczą im, na czym będzie polegało pierwsze zadania w programie. Kandydaci do tytułu top model sami będą musieli przygotować się do sesji i wymyślić koncepcję zdjęcia.

Po wykonanym zadaniu przyjdzie czas na pierwsze eliminacje i decyzję jurorów o tym, kto opuści program Top Model. Ale to nie koniec wyzwań! W 3 odcinku uczestników programu czekać będzie nauka chodzenia po wybiegu z Kasią Sokołowską i pokaz mody w malowniczej, miejskiej scenerii. To ostatnie zadanie bardzo stresowało niektóre kandydatki do tytułu top model. Najbardziej bały się chodzenia na obcasach.

Pod koniec trzeciego odcinka nowej serii Top Model widzowie zobaczą, jak wybrane osoby wprowadzają się do domu i dołącza do nich Klaudia, która dzięki złotemu biletowi nie musiała walczyć o swoje miejsce podczas obozu.

Reakcje uczestników na Klaudię w domu będą podzielone.

- zdradził Jakub Kosel.

Zadania w 8. edycji Top Model

W 8. sezonie Top Model uczestnicy zmierzą się z zadaniami, czy sesjami, które będą trudnym testem zarówno dla tych, którzy próbowali już sił w modelingu jaki i tych, którzy są kompletnymi nowicjuszami. Sesje będą jeszcze bardziej wymagające i podnoszące poziom adrenaliny. Pokaz na ruchomym wybiegu, seksowna sesja z byłymi uczestnikami czy sesja na ściance wspinaczkowej.

Świat mody przez ostatnie lata poszerzył się i stał się bardziej demokratyczny. W dzisiejszych czasach bycie modelem czy modelką to nie tylko sesje i wybiegi. Aby być na topie trzeba także umieć odnaleźć się w świecie mediów społecznościowych, które stały się także narzędziami pracy w tej profesji. Ponadto dzięki dużym zasięgom znani modele i modelki mogą wspierać słuszne sprawy. W związku z tym w tej edycji pojawią się nie tylko zadania, które nauczą uczestników jak zaistnieć w sieci, ale także jak mądrze wykorzystywać siłę mediów społecznościowych.

Podobnie jak w ubiegłej edycji uczestnicy wejdą z impetem w świat mody. Wygrane w zadaniach od razu pozwolą im na pracę w kampaniach i wydarzeniach modowych – od pokazów mody po kampanie reklamowe. Jedna z nagród zabierze uczestnika na czerwony dywan europejskiej premiery filmu z Angeliną Jolie.

Nagroda główna w 8. edycji Top Model

Nagrodą główną w programie Top Model jest sesja okładkowa w magazynie „Glamour”, 100 tysięcy złotych oraz kontrakt z agencją modelek i modeli. Warto więc walczyć o zwycięstwo do samego końca. Wśród gości zaproszonych do programu znajdą się topowe polskie modelki, uznani specjaliści, najlepsi polscy fotografowie, gwiazdy show-biznesu, wśród nich Magdalena Frąckowiak, Anna Jagodzińska, Kasia Struss, Jerzy Owsiak, Maffashion, MMC, Daria Zawiałow, Mariusz Przybylski, Piotr Kraśko z Karoliną Ferenstein–Kraśko.

Autor: Filip Yak

Pozostałe wiadomości