Gwiazdy

Jurorzy i prowadzący "Top Model" gotowi na jubileuszową edycję. Zobacz zdjęcia z wyjątkowej sesji

Gwiazdy

Już wkrótce znowu zobaczymy, jak jury programu "Top Model" ocenia kandydatów na gwiazdy modelingu. Za stołem jurorskim tradycyjnie zasiądą: Joanna Krupa, Kasia Sokołowska, Marcin Tyszka i Dawid Woliński, a uczestników w walce o marzenia będzie wspierał Michał Piróg.

10. edycja programu "Top Model"

Jesienią "Top Model" powróci na antenę TVN oraz do serwisu Player.pl. Nadchodząca edycja to także wyjątkowy jubileusz - już po raz 10. marzący o pracy w modelingu będą mieli szansę spróbować swoich sił w świecie mody na najwyższym poziomie.

TVN

Przygotowania do programu trwają w najlepsze. Wszystko wskazuje na to, że uwielbiane przez widzów jury jest już gotowe do działania. Ekipa w pełnym składzie spotkała się na planie sesji zdjęciowej zapowiadającej najnowszą edycję programu.

Przed obiektywem zapozowała Joanna Krupa , przewodnicząca jury i osoba, której kultowych powiedzonek nie może zabraknąć w polskiej edycji programu. Pojawiła się także słynąca z surowych ocen reżyserka pokazów mody Katarzyna Sokołowska oraz projektant Dawid Woliński i niezwykle wymagający fotograf Marcin Tyszka . Kolegom z planu programu towarzyszył Michał Piróg, który po raz kolejny wystąpi w roli łącznika pomiędzy jurorami a uczestnikami.

Oczywiście sesja zdjęciowa najpopularniejszego polskiego programu o modelkach i modelach nie mogła obyć się bez efektownych stylizacji. Joanna Krupa postawiła aż na trzy kreacje. W błyszczącej mini zaprezentowała się na zdjęciu ze wszystkimi jurorami. Do fotografii z Michałem Pirógiem wybrała elegancką sukienkę w zwierzęcy print, a na portrecie solo wystąpiła w fuksjowym spodnium.

TVN

Równie stylowo pokazała się Katarzyna Sokołowska, która w swoich stylizacjach postawiła na kontrastowe kolory i proste kroje. Całość uzupełniła wyrazistą biżuterią. Z kolei panowie: Marcin Tyszka i Dawid Woliński wybrali stroje łączące w sobie niewymuszoną elegancję i sportową klasykę.

TVN

TVN

TVN

"Top Model 10". Co wiemy o nadchodzącej edycji?

Castingi do programu - z uwagi na trwającą pandemię - odbyły się online. Podobnie jak w poprzedniej edycji, został wręczony srebrny bilet, czyli miejsce w etapie bootcampu. O magiczną przepustkę walczyło 5 uczestników - po jednym wskazanym przez każdego z jurorów: Adam Lochyński, Małgorzata Miłek, Sara Prentka, Anna Szczepańska, Adam Szczepiński. Ostatecznie, głosami internautów, miejsce na bootcampie zdobyła faworytka Michała Piróga, Anna Szczepańska.

Mierząca 183 cm wzrostu uczestniczka mieszka w Krakowie i pracuje przy produkcji teledysków. W przeszłości zajmowała się modelingiem. Teraz planuje powrót przed obiektywy. W wolnych chwilach chodzi na długie spacery z psem Hermesem.

Zobacz wideo: Radek Pestka wspomina wygraną w "Top Model". "Moje 5 minut nie było tak spektakularne jak wszyscy się spodziewali"

Zobacz także:

Marzena Rogalska w Dzień Dobry TVN o swojej nowej roli: "W naszym programie jest miejsce dla każdego"

Adoptowane dziecko Eminema jest osobą niebinarną. Raper zapewnia o swoim wsparciu

Majka Jeżowska zadebiutuje w nowej roli. "Może dzięki temu znów napiszę coś dla najmłodszych"

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości