Gwiazdy

Top 10 na polskim Instagramie. Część z tych osób będą znały głównie wasze dzieci

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News, Dzień Dobry TVN/x-news, Instagram Dzień Dobry TVN

Prawie 60 osób wśród polskich gwiazd, youtuberów i celebrytów posiada konta na Instagramie, z których każde jest obserwowane przez więcej niż milion fanów. Kto jest w czołówce tego zestawienia? Część z tych osób znana jest gównie nastolatkom.

Ranking najpopularniejszych osób na polskim Instagramie

Wśród top 10 prym wiodą youtuberzy młodego pokolenia, ale kto oprócz nich znalazł się w zestawieniu? Dane na 4 kwietnia 2021 r.:

  1. 1Robert Lewandowski - _rl9 - 20,4 mln
  2. 2Anna Lewandowska - annalewandowskahpba - 3,1 mln
  3. 3Veronika Bielik - veronicabielik - 3,1 mln
  4. 4Wojciech Szczęsny - wojciech.szczesny1 - 2,8 mln
  5. 5Anna-Maria Sieklucka - anna_maria.sieklucka - 2,8 mln
  6. 6Karol Wiśniewski - frizoluszek - 2,7 mln
  7. 7Weronika Sowa - wersow - 2,5 mln
  8. 8Marcin Dubiel - marcindubiel - 2,2 mln
  9. 9Stuart Alexander Kluz-Burton - stuuburton - 2,2 mln
  10. 10Mateusz Trąbka - trombabomba - 2,2 mln

Chyba nikogo nie zaskoczy fakt, że pierwsze miejsce w tym rankingu zajmuje najbardziej znany polski piłkarz, czyli Robert Lewandowski. Na swoim Instagramie zebrał już ponad 20 milionów obserwujących. Oczywiście składają się na to zagraniczni, jak i polscy obserwatorzy. Duża część postów Roberta to wydarzenia związane z piłką nożną - mecze, treningi, zgrupowania, ale znajduje się tam również miejsce na rodzinę. Robert chętnie publikuje zdjęcia pokazujące zabawę z dziećmi czy rodzinne święta. Co istotne, on i Anna Lewandowska, nie pokazują twarzy swoich dzieci.

Na drugim miejscu znalazła się Anna Lewandowska, żona Roberta Lewandowskiego. Trenerka zgromadziła już 3,1 miliona obserwatorów. Głównym tematem jej konta, jest oczywiście zdrowy styl życia, ćwiczenia i dieta. Ania jest również bardzo aktywna na InstagramStories, zobaczyć tam możemy, między innymi, kulisy sesji, gotowanie czy porady dotyczące kosmetyków i pielęgnacji ciała. Znajdziemy tam również codzienne życie gwiazdy i jej rodziny.

Tuż za Anną Lewandowską możemy znaleźć modelkę Veronicę Bielik - obie panie dzieli tylko kilka tysięcy obserwujących. Jej Instagram obserwuje 3,1 miliona osób. W opisie konta możemy przeczytać, że zajmuje się głównie fitnessem, modą i podróżami. Modelka nie stroni od pokazywania swojego ciała, sama przyznała w naszym programie, że jest ono w większości zasługą genów.

Na czwartym miejscu, z wynikiem 2,8 miliona znajduje się bramkarz reprezentacji Polski w piłce nożnej oraz zawodnik Juventus F.C. - Wojciech Szczęsny. Tak samo, jak w przypadku Roberta Lewandowskiego, tablica Szczęsnego, to głównie treningi i mecze, co jakiś czas przeplatane ważnymi wydarzeniami z życia prywatnego piłkarza, jak urodziny, ślub czy nowy singiel jego żony Mariny Łuczenko-Szczęsnej.

Tuż za Wojciechem Szczęsnym uplasowała się Anna-Maria Sieklucka. Aktorkę obserwuje już 2,8 mln osób i niewiele jej brakuje do zajęcia czwartego miejsca w TOP 10 na Instagramie. Szersze grono fanów zna Annę-Marię z udziału w filmie "365 dni", jednak artystka realizuje się zawodowo także w rolach teatralnych. Na swoim profilu instagramowym rzadko dzieli się kadrami z życia prywatnego, ale chętnie pokazuje zdjęcia z sesji zdjęciowych.

Youtuberzy wśród najpopularniejszych na Instagramie

Na kolejnym, szóstym miejscu, miejscu znajduje się Karol Wiśniewski, czyli youtuber - Friz, który ma na swoim profilu ponad 2,7 mln obserwujących. 25-latek może pochwalić się również sklepem z odzieżą, kursami dla młodych twórców i planowanym debiutem na giełdzie. Razem ze znajomymi tworzy grupę youtuberów, tzw. Ekipę.

Tuż za Karolem, na liście znajdziemy jego partnerkę, Weronikę Sowę, którą na Instagramie obserwuje 2,5 mln fanów. 24-latka jest jedną z najpopularniejszych influencerek młodego pokolenia. Na jej profilu zobaczymy głównie zdjęcia stylizacji, ponieważ Weronika jest właścicielką sklepu z odzieżą i gadżetami. Na InstagramStories chętnie natomiast relacjonuje swoje życie.

Miejsce ósme zajmuje Marcin Dubiel, którego obserwuje 2,2 mln osób. Chłopak jest również jednym z najpopularniejszych w Polsce youtuberów. Dubiel brał także udział w walce MMA. Jego Instagram, to głównie relacje z planów zdjęciowych jego filmów czy sesje.

Na tym nie kończy się prym youtuberów na Instagramie. Kolejne, już dziewiąte, miejsce zajmuje Stuart Alexander Kluz-Burton, czyli stuuburton. Jego konto na Instagramie obserwuje nieco ponad 2,2 mln osób. Stuart urodził się w Londynie, spędził tam większość swojego życia. Wraz z innymi influencami, stworzył projekt - Team X. Twórca jednak od kilku miesięcy nie publikuje, ani na YouTube, ani na Instagramie.

Zestawienie TOP 10 z wynikiem 2,2 mln obserwatorów zamyka Mateusz Trąbka. Jest członkiem Ekipy, influencerem i youtuberem. Na jego Instagramie najczęściej możemy znaleźć zdjęcia z sesji zdjęciowych oraz relacje z życia Ekipy.

Top 10 za nami. Kolejną dziesiątkę otwiera Jaś Dąbrowski. Swoje pierwsze kroki, również stawiał na YouTube. Ostatnio na jego Instagramie głównie możemy zobaczyć życie rodzinne. 24-latek wraz z partnerką, Sylwią Przybysz, niedawno powitali na świecie swoje drugie dziecko.

Zobacz wideo: postrach polskich gwiazd. Internetowi idole – Wersow i Friz

>>> Zobacz także:

Deynn pokazała zdjęcia z młodości. Nie przypomina dzisiejszej siebie. "Operacje plastyczne póki co są legalne"

7 kultowych piosenek, które zmieniły świat. Jakie utwory na stałe zapisały się w naszej pamięci?

Dorota Wellman i Marcin Prokop nie od razu zostali przyjaciółmi. "Nie lubiłam Marcinka za całokształt"

Autor: Karolina Rybińska

Źródło: ddob.com

Pozostałe wiadomości