Gwiazdy

Tomasz Oświeciński broni 12-letniej córki. "Nie widzę w tym nic złego"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Tomasz Oświeciński, aktor, trener personalny i zawodnik MMA uwielbia spędzać czas ze swoją 12-letnią córką Mają oraz żoną Aleksandrą. Tym razem na przejażdżkę zabrał córkę, a zdjęciem pochwalił się w sieci. Burzliwą dyskusję wśród internautów wywołał makijaż dziewczynki.

O mały włos, a rodzina ta nie byłaby ze sobą tak blisko. Jak wspominał Tomasz w wywiadach, wszystko zaczęło się psuć, gdy rozpoczął swoją aktorską przygodę.

Żona Tomasza Oświecińskiego była bardzo zazdrosna

Wraz z pojawieniem się pierwszych scen miłosnych, pojawiła się także spora zazdrość u jego małżonki. Aleksandrze trudno było patrzeć na męża, obściskującego się z inną kobietą na wizji. Kolejne kłótnie doprowadziły do rozwodu.

Para starała się zachowywać jednak bardzo dobre relacje ze względu na ukochaną córkę Maję. Czas jednak pokazał, że uczucie pomiędzy byłymi małżonkami nie wygasło. Postanowili, ku uciesze córki, dać sobie jeszcze jedną szansę i dziś ponownie spędzają czas jako rodzina.

Maja Oświecińska poszła w ślady znanego taty. Od lat możemy oglądać ją w serialu "Na Wspólnej", gdzie wciela się w postać Julki, córki Igora Nowaka (Kuba Wesołowski).

Czy Maja Oświecińska jest za młoda na makijaż?

Tym razem dumny tata postanowił zabrać Maję na teren budowy ich nowego domu. Wspólne zdjęcie, które pokazał w mediach społecznościowych, wzbudziło spore zainteresowanie. Nie tylko ze względu na to, że oboje są bardzo lubiani przez fanów, ale z powodu makijażu na twarzy 12-latki.

Fanki zwróciły uwagę Oświecińskiemu, że jako ojciec powinien dbać o wygląd i skórę nastolatki. Niektóre komentarze były dość niemiłe, ale Tomasz bardzo spokojnie i rzeczowo odpowiadał na każdy.

"Lubi robić makijaż dla siebie i innych. Jest to jej hobby, drugie po koniach" - wyjaśnił jednej z pań. Potem dodał, że na planie serialu też robią jej make up. Na kolejne wypowiedzi zachęcające, by aktor jednak nie pozwalał córce na malowanie w tym wieku, Oświeciński odparł: "Mnie nie przeszkadza, nie widzę w tym nic złego".

Makijaż u tak młodej dziewczyny budzi spore kontrowersje wśród rodziców. Nie ma tak właściwie dobrego momentu i sztywnych granic, kiedy nastolatka może zacząć korzystać z kolorowych kosmetyków. Wszystko uzależnione jest od wielu czynników, a także stanu skóry nastolatki. Dla tych, które borykają się z choćby z trądzikiem, niewskazane jest stosowanie obciążających cerę kosmetyków.

Zobacz także:

Tomasz Oświeciński buduje dom. "Obiecali mi, że we wrześniu zrobię parapetówkę"

Tomasz Oświeciński o zakończeniu współpracy z Vegą. „Nie mogę myśleć, że całe życie będę od kogoś uzależniony”

Rozwód, a potem wielki powrót. Tomasz Oświeciński rodzinnie

Obejrzyj również: Nowy dom Tomasza Oświecińskiego

Autor: Ewa Podleśna-Ślusarczyk

Pozostałe wiadomości