Gwiazdy

Tomasz Oświeciński chwali się córką. "Świadectwo z paskiem i stypendium za dobre wyniki. Kocham Cię nad życie, kujonie"

Gwiazdy

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński może być dumny ze swojej jedynej córki Mai. Nastolatka, podobnie jak inni uczniowie w Polsce, świętuje właśnie zakończenie roku szkolnego. Do domu wróciła nie tylko ze świadectwem z czerwonym paskiem, ale także ze stypendium naukowym. - To zaszczyt być Twoim tatą - napisał aktor w mediach społecznościowych.

Tomasz Oświeciński - córka

Tomasz Oświeciński to aktor, trener personalny, zawodnik MMA, ale przede wszystkim tata i mąż. Mężczyzna wielokrotnie podkreślał, jak ważne są dla niego 12-letnia córka Mają oraz żona Aleksandra.

Pociecha aktora mimo młodego wieku robi już karierę w modelingu i aktorstwie. Maja Oświecińska gra Julkę, córkę Igora, w serialu "Na Wspólnej". Jej tata ma jednak dzisiaj inne powody do dumy, niż jej osiągnięcia w show-biznesie.

Maja Oświecińska - zakończenie roku szkolnego

Tomasz Oświeciński pokazał na swoim profilu na Instagramie zdjęcie ukochanej córki. Wszystko z okazji zakończenia roku szkolnego. 12-letnia Maja zapracowała na świadectwo z paskiem i stypendium naukowe.

- Grzeczne dziecko, zdolna aktorka, urodzona modelka. A do tego sumienna uczennica. Świadectwo z paskiem. Stypendium za dobre wyniki. No, duma mnie rozpiera. To zaszczyt być Twoim tatą. Kocham Cię nad życie, kujonie - napisał dumny aktor.

- Piękna i zdolna. Nie tylko utalentowana, do tego jaka śliczna. Po rodzicach chyba taka zdolna - gratulowali internauci.

- Wnusia moja??? - skomentowała żartobliwie grająca w "Na Wspólnej" aktorka Ewa Gawryluk.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Nowy dom Tomasza Oświecińskiego. "We wrześniu zrobię parapetówkę"

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości