Gwiazdy

Tomasz Oświeciński buduje dom. Razem z córką zaprezentował, na jakim jest etapie. "Ostatnie szlify"

Gwiazdy

Tomasz Oświeciński

Tomasz Oświeciński rozpoczyna nowy etap w swoim życiu. Aktor wrzucił do sieci zdjęcia z budowy swojego domu. Przy okazji zobaczyliśmy, jak dzisiaj wygląda jego córka Maja. Dziewczynka także nie może się doczekać, aż wszystko będzie gotowe.

Tomasz Oświeciński buduje dom

W życiu Tomasza Oświecińskiego zapowiadają się niemałe zmiany. Aktor buduje właśnie dwupoziomowy dom na działce o powierzchni 1000 m2. Sam budynek ma natomiast 330 m2.

Na dole mają być 4 pomieszczenia, a na górze 3. Co więcej, aktor postanowił w środku wyburzyć ściany, bo jak sam tłumaczył w rozmowie z Dzień Dobry TVN, lubi otwartą przestrzeń.

- Huhuha huhuha dla nas zima nie będzie zła... Mamy domek, mamy dach - mieszkać w nim nie będzie strach. Ostatnie szlify... Jaram się jak pochodnia - napisał aktor.

Tomasz Oświeciński - córka

Tomasz Oświeciński to aktor, trener personalny, zawodnik MMA, ale przede wszystkim tata i mąż. Mężczyzna wielokrotnie podkreślał, jak ważne są dla niego 12-letnia córka Maja oraz żona Aleksandra.

Pociecha aktora, mimo młodego wieku, także robi już karierę w modelingu i aktorstwie. Maja Oświecińska gra Julkę, córkę Igora (Jakub Wesołowski), w serialu "Na Wspólnej" TVN.

Zobacz też:

Zobacz wideo: Nowy dom Tomasza Oświecińskiego

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości