Gwiazdy

Międzynarodowa kariera Tomasza Kota nabiera rozpędu!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Po ogromnym sukcesie „Zimnej wojny” w reżyserii Pawła Pawlikowskiego, Tomasz Kot przebiera w propozycjach filmowych i to na rynku amerykańskim! Z aktorem podczas premiery bajki "Salma w krainie dusz", w której Kot podłożył głos jednej z postaci, spotkał się dziennikarz Dzień Dobry TVN Mateusz Hładki.

Międzynarodowy sukces Tomasza Kota

Tomasz Kot po ogromnym międzynarodowym sukcesie „Zimnej wojny” dostaje mnóstwo filmowych propozycji. Kot ma zagranicznych agentów, między innymi w Stanach Zjednoczonych. Jednak Tomasz Kot sam otwarcie przyznaje, nie są to gotowe propozycje ról. Aktor regularnie bywa w agencjach filmowych, spotyka się z producentami.

Muszę się bardzo wiele napracować, by dostać rolę. Są to castingi, zdjęcia próbne. Mnóstwo agencji ma swoje filie w Londynie, ostatnio byłem np. w Paryżu. Jest to ciekawe, ale też bardzo męczące. Poszerzam swoje horyzonty.

Kot jako Tesla?

Media ostatnimi czasy rozpisują się o udziale Tomasza Kota w filmie biograficznym o Nikoli Tesli.

Tomasz Kot zagra w nim główną rolę. Polski aktor wcieli się w postać legendarnego wynalazcę Nicolę Teslę. Reżyserem i scenarzystą filmu jest Anand Tucker. Zdjęcia do filmu miały ruszyć we wrześniu. Produkcja została jednak przesunięta na marzec przyszłego roku. Przesunięcie daty rozpoczęcia zdjęć do filmu o Tesli pozwoliło Tomaszowi Kotowi wziąć udział w innym między narodowym projekcie. Polski aktor zdradził, że jest w nieustannym kontakcie z hiszpańskim reżyserem Kike Maillo.

Jesteśmy w kontakcie z Kike każdego dnia, dokładnie za trzy tygodnie wylatuję do Barcelony i tam zaczynamy dużą przygodę, gdzie będę jedynym Polakiem na planie.

Co więcej, w przyszłym roku na ekrany kin wejdzie kolejny film z udziałem Kota -"Warning". W produkcji poza Polakiem, wystąpią także syn Arnolda Schwarzeneggera - Patrick Schwarzenegger oraz Annabelle Wallis.

Mówi się również o ty, że Tomasz Kot wystąpi w jednej z produkcji Marvela. Polski aktor miałby zagrać w filmie "The Eternals" i to u boku samej Angelina Jolie!

Zobacz też:

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości