Gwiazdy

Tom Cruise zagra w pierwszym w historii filmie w kosmosie!

Gwiazdy

Aktualizacja:

Tom Cruise zagra w kosmosie! Aktor podjął współpracę z firmą Elona Muska SpaceX i NASA. Wspólnie mają wyprodukować pierwszy film fabularny nakręcony w kosmosie. Informację podał serwis internetowy „Deadline”. Projekt jest, póki co na bardzo wczesnym etapie. Żadne studio filmowe nie zostało jeszcze zaangażowane do współpracy. Wiadomo jednak, że będzie to niezwiązany z serią „Mission: Impossible” przygodowy film akcji.

Szef NASA Jim Bridenstine zapowiedział w środę, że kierowana przez niego instytucja nawiąże współpracę z aktorem Tomem Cruise'em i pomoże mu w nakręceniu filmu na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Ma to być pierwszy film fabularny nakręcony w kosmosie.

Tom Cruise w kosmosie

NASA jest podekscytowana perspektywą pracy z Tomem Cruise'em na Międzynarodowej Stacji Kosmicznej! Potrzebujemy popularnych mediów, aby zainspirować nowe pokolenie inżynierów i naukowców, aby zamienić ambitne plany NASA w rzeczywistość

- napisał Bridenstine na Twitterze.

Tom Cruise i Elon Musk

Według doniesień portalu Deadline, w projekt zaangażowany ma być również miliarder Elon Musk, założyciel koncernów SpaceX i Tesla. Musk odpowiedział na tweeta Bridenstine'a mówiąc, że spodziewa się "dobrej zabawy".

Bliższe szczegóły na temat projektu są jeszcze nieznane - wiadomo jedynie, że ma być to film akcji i że nie będzie to film z serii "Mission: Impossible".

Zobacz też:

Elon Musk ponownie został ojcem. Miliarder pochwalił się zdjęciem maleństwa

Stephanie Meyer wydaje kolejną część sagi "Zmierzch". Kiedy "Midnight Sun" trafi do księgarń?

Met Gala 2020 odbyła się mimo pandemii. Julia Robert pochwaliła się suknią, a Kylie Jenner wspominała problemy z kreacją

Autor: Jola Marat

Źródło: PAP| x-news

Pozostałe wiadomości