Gwiazdy

"To nie przez Pawła!" Justyna pierwszy raz zabrała głos po odejściu z Big Brothera

Gwiazdy

Fot. Instagram Big Brother

Justyna Żak i jej chłopak Paweł niespodziewanie opuścili Dom Wielkiego Brata. Justyna zabrała głos pierwszy raz po wyjściu. Dlaczego razem z Pawłem postanowili odejść?

Czytaj też: Kuba Pyśk w trybie dyscyplinarnym opuścił Dom Wielkiego Brata!

Justyna Żak postanowiła po odejściu z Big Brothera wytłumaczyć powody odejścia. Opisała również to, co czuła, kiedy była zamknięta przez kilka tygodni razem z innymi uczestnikami. Co dokładnie powiedziała?

Już nie wytrzymam. Nie mam Ci nic więcej do powiedzenia, poza tym, że nie chcę się już w to bawić, nie chcę tu już być. 100 proc. szczerze. (...) Mnie tu nikt nie rozumie. Już nie chcę być z tymi ludźmi. Niech oni tu sobie siedzą, niech się bawią, niech się prześlizgują do finału, niech jedno z nich wygra ten hajs, a ja tu po prostu nie pasuję - powiedziała Justyna przed opuszczeniem programu.

Dodatkowo dwa dni po odejściu z programu, Justyna Żak na Instastory opublikowała wiele filmików, w których mówi więcej!

Jeśli kogoś zawiodłam, że wyszłam z programu, to przykro mi. Ale ja czułam, że zostanie dłużej naprawdę będzie złą decyzją i myślę, że dobrze zrobiłam - powiedziała Justyna.

Mam nadzieję, że mieliście do tego wszystkiego dystans, bo pamiętajcie, że to był naprawdę bardzo nietypowy program - dodała Justyna.

Niech nikt nie myśli, że opuściłam "Big Brothera" przez Pawła. Paweł jest jedynym powodem, dla którego byłam w stanie przetrwać tam kolejny tydzień - mówiła.

Czy waszym zdaniem, odejście z Big Brothera było dobrą decyzją dla Justyny?

Więcej:

Maciej z Big Brothera przeprosił Dorotę Wellman na antenie! Zobaczcie, za co!

Autor: Anna Kobyłka

Pozostałe wiadomości