Gwiazdy

Tina Turner pogrążona w żałobie. Gwiazda straciła drugiego syna

Gwiazdy

Autor:
Aleksandra
Matczuk
Źródło:
Onet.pl
Tina Turner

Nie żyje syn Tiny Turner. Ronnie zmarł w wieku 62 lat w szpitalu, do którego trafił z powodu problemów z oddychaniem. Informację o jego śmierci przekazała żona.

Ronnie Turner nie żyje

Świat obiegła informacja o śmierci syna Tiny Turner. Ronnie Turner zmarł 8 grudnia. Tego dnia znaleziono go przed domem. Miał problemy z oddychaniem i trafił do szpitala. Mimo pomocy medycznej syn legendarnej wokalistki zmarł.

Żałoba

O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznej
O życiu, reinkarnacji i śmierci klinicznejDzień Dobry TVN
wideo 2/3

62-latek już wcześniej problemy ze zdrowiem, chorował na raka.

Informację o śmierci Ronniego przekazała jego żona.

- Zrobiłam wszystko, co mogłam. Tym razem nie byłam w stanie cię uratować. Kochałam cię przez te 17 lat, jestem wściekła - napisała w oświadczeniu. - To prawdziwa tragedia, ty, twój brat Craig i twój ojciec odpoczywajcie w raju - dodała.

- Ronnie, odszedłeś z tego świata zdecydowanie zbyt wcześnie. W smutku zamykam oczy i myślę o tobie, mój ukochany synu - wyznała Tina Turner w mediach społecznościowych.

Tina Turner straciła drugiego syna

Śmierć Ronniego to kolejna rodzinna tragedia w życiu cenionej artystki. W 2018 roku zmarł Craig Raymond - najstarszy biologiczny syn Tiny Turner. Jego ciało znaleziono z widoczną raną postrzałową. Według ustaleń służb mężczyzna prawdopodobnie popełnił samobójstwo. Miał 59 lat.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Aleksandra Matczuk

Źródło: Onet.pl

Źródło zdjęcia głównego: Gary Gershoff / Contributor / GettyImages

Pozostałe wiadomości