Chris Brown zatańczył na kolanach fanki. Partner kobiety nie wytrzymał

Autor:
Oskar
Netkowski
Plotki, skandale, afery…
Plotki, skandale, afery… Dzień Dobry TVN
wideo 2/20

Fanka Chrisa Browna do końca życia zapamięta ten wieczór. Odważny taniec z idolem przypłaciła związkiem. - Nie jestem już z moją dziewczyną - wyznał mężczyzna na TikToku.

Chris Brown w erotycznym tańcu z fanką

Chris Brown wielokrotnie pokazał, jaki ma stosunek do kobiet. Przypomnijmy, że w 2009 roku pobił Rihannę, z którą wtedy się spotykał. Rok temu został oskarżony o gwałt, choć odpiera te zarzuty. 33-letni muzyk słynie także z występów pełnych seksizmu, co zarzucają mu fani. Teraz rozbił związek jednej ze swoich wielbicielek, którą zaprosił na scenę w ramach tournée "Under the Influence".

Fanka straciła chłopaka przez Chrisa Browna

Podczas koncertu artysta zaśpiewał "Take you down", zbyt dosłownie interpretując słowa. Tańczył, ocierając się o fankę siedzącą na krześle. Widownia szybko wyciągnęła telefony i uwieczniła ten moment. Na TikToku można znaleźć mnóstwo nagrań z pamiętnego wieczoru.

Cała sytuacja nie spodobała się chłopakowi fanki. Co gorsza, mężczyzna patrzył na występ z pierwszego rzędu, a swoją złością podzielił się w sieci. - Chcę poinformować wszystkich o minionym koncercie Chrisa Browna. Nie jestem już z moją dziewczyną. Powiedziała, że nie uważa, że to, co zrobiła, było złe - wyznał mężczyzna na TikToku.

Chris Brown - kim jest?

Chris Brown posiada ciekawą historię kariery. W wieku 14 lat rzucił szkołę, by skupić się na swojej pasji, jaką od dziecka była muzyka. Swój debiutancki solowy album "Chris Brown" wypuścił w 2005 roku.

Cztery lata później jego kariera miała się skończyć, gdy pokazał swoje prawdziwe oblicze. Zdjęcia pobitej Rihanny obiegły cały świat. Muzyka aresztowano i oskarżono. Ostatecznie otrzymał wyrok 5 lat pozbawienia wolności oraz zakaz zbliżania się do piosenkarki.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Kristy Sparow/Getty Images

Pozostałe wiadomości