Gwiazdy

Clean Bandit wracają po dwóch latach. Łączą siły z Mabel i 24kGolden w utworze "Tick Tock"

Gwiazdy

Aktualizacja:
Clean Bandit

Zdobywcy Grammy, laureatka BRIT Awards i amerykański, 19-letni raper wspólnie nagrali piosenkę, która ma szansę stać się hitem końca wakacji. A teledysk? Wzbudza wiele emocji.

Clean Bandit – o zespole

Clean Bandit to jedna z najbardziej dynamicznych popowych grup. Brytyjski zespół został założony w 2008 roku, jednak największą popularność zdobyli dopiero po kilku latach. Do ich największych utworów należą między innymi "Rather Be", który zapewnił im nagrodę Grammy, czy "Solo" i "Rockabye". Ich ostatni singiel ukazał się w 2018 roku. To nie oznacza jednak, że próżnowali. Przez ostatnie miesiące, w przerwach między nagraniami, Clean Bandit korzystali z dostępnych platform, by łączyć się z fanami, a także pomagać zbierać fundusze na walkę z Covid-19 oraz skutkami pandemii. Właśnie ukazała się ich najnowsza piosenka – "Tick Tock".

Do współpracy zaprosili Mabel, 24-letnią brytyjsko-szwedzką piosenkarkę, której utwory zdobywają listy przebojów. Wokalistka występuje także jako support podczas tras koncertowych Harry’ego Stylesa. W piosence usłyszymy także 24kGolden – 19-letniego amerykańskiego rapera, który zasłynął singlem "Valentino" w 2019 roku.

Gabi Drzewiecka rozmawiała z Mabel. Zobaczcie całą rozmowę:

"Tick Tock" - nowy singiel

Sprawdzona popowa formuła sprawiła, że Clean Bandit stworzyli utwór, który może okazać się hitem końca tegorocznych wakacji. Wyreżyserowany przez muzyków klip tylko potwierdza, że są wizjonerami w swoim gatunku. Odwołując się do tematu piosenki, czyli "obsesji", w abstrakcyjnym klipie pokazują kolejne pomieszczenia, w których znajdują się ulubione rzeczy poszczególnych członków zespołu. Jak zareagowali fani?

Ta piosenka daje czadu

Tym utworem uratowaliście 2020 rok

Doskonała

- pisali.

Podpisujecie się pod ich słowami? Posłuchajcie najnowszego utworu grupy Clean Bandit i oceńcie!

Zobacz też:

5 rzeczy, których nie wiesz o Harrym Stylesie. Kim chciał zostać, zanim rozpoczął muzyczną karierę?

Ubezwłasnowolniona Britney Spears chciała wydostać się spod kurateli ojca. Sąd podjął decyzję

Pierwszy i nieznany album Eda Sheerana zostanie wystawiony na sprzedaż. Cena wywoławcza robi wrażenie

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości