Gwiazdy

Ojciec Meghan Markle w najnowszym wywiadzie skrytykował córkę i zięcia. "Oboje całkowicie olewają swoje rodziny"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Thomas Markle, czyli ojciec Meghan, księżnej Sussex po raz kolejny skrytykował swoją córkę w mediach. W programie "Australia's 60 minutes" zdradził, jak wyglądają ich relacje. Zaatakował też Oprah Winfrey w związku z głośnym wywiadem, który przeprowadziła z Meghan i Harrym.

Thomas Markle o wywiadzie córki u Oprah Winfrey

Ojciec Meghan Markle wyznał, że już od ponad trzech lat nie utrzymuje kontaktu z córką i do tej pory nie widział swoich wnucząt. Co więcej, oskarżył również dziennikarkę i autorkę słynnego wywiadu z książęcą parą, Oprah Winfrey, o rzekome wykorzystanie jego córki.

- Thomas Markle znowu miesza w rodzinie brytyjskiej. Kolejny raz udzielił wywiadu. On nie chce odciąć się od mediów, bo w ten sposób chciałby dotrzeć do córki. Twierdzi, że Oprah Winfrey przeciągnęła Meghan i Harry'ego na swoją stronę i przez nich chce promować swoje działania medialne. Przypomnijmy, że sam chciał udzielić jej wywiadu jeszcze jakiś czas temu - relacjonowała w Dzień Dobry TVN nasza reporterka Sandra Hajduk.

Wykorzystała bardzo osłabionego mężczyznę i zmusiła go do mówienia rzeczy, których po prostu nie powinno się mówić w telewizji. Oprah oczywiście się ze mną nie zgodzi, a nawet może mnie pozwać. Nie obchodzi mnie to. Ale najgorsze jest to, że pracuje z Harrym

- mówił Thomas Markle w wywiadzie dla "Australia's 60 minutes".

Harry i Meghan - jak postrzega ich Thomas Markle?

Ojciec księżnej Sussex nie ma złudzeń, że jego relacje z córką kiedykolwiek ulegną poprawie. Zarzuca jej i Harry'emu samolubność.

- Widzę, jak oboje całkowicie olewają swoje rodziny, a teraz są sami w ogromnym domu, w którym prawdopodobnie mogą pomieścić 20 osób. Jest ich tam tylko czwórka. Nie sądzę, żeby w przyszłym tygodniu lub w przyszłym miesiącu mieli zaprosić krewnych na grilla - powiedział w wywiadzie ojciec Meghan Markle.

Zobacz też:

Autor: Oskar Netkowski

Reporter: Sandra Hajduk

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości