Gwiazdy

Thekayetan nagrał pierwszy w Polsce album o terapii psychologicznej. O czym jest utwór "Twój zapach"?

Gwiazdy

Autor:
Oskar
Netkowski
Źródło:
Kayax
THEKAYETAN w piosence „Twój zapach”

Thekayetan to nie tylko artysta, ale także społecznik. Swoje utwory nierzadko kieruje do osób osoby LGBTQIA+. Na scenie Dzień Dobry TVN wystąpił z utworem "Twój zapach", który zwiastuje jego najnowszy krążek.

Thekayetan - kim jest artysta?

Kajetan Kopala, znany także jako Thekayetan, to artysta o wielu talentach. Komponuje, produkuje muzykę elektroniczną, a ponadto jest autorem tekstów. W utworach porusza tematy, z którymi często borykają się osoby LGBTQIA+ w Polsce. Został dostrzeżony przez Kayax w projekcie dla debiutantów My Name Is New, w ramach którego w 2021 roku wydał swój debiutancki album "Dla nas dom".

Muzyk ma za sobą udane występy m.in. na festiwalu Spring Break w Poznaniu, podczas Parady Równości w Warszawie czy w klubach LGBTQIA+ w całym kraju. W tym roku wystąpi między innymi na festiwalu Great September w Łodzi.

Thekayetan na scenie Dzień Dobry TVN

Nowy album Thekayetana zatytułowany "psychodynamiczne", poprzedził występ w Dzień Dobry TVN z piosenką "Twój zapach". Krążek ukaże się 14 października. To płyta konceptualna, która powstała w oparciu o koncepcje psychodynamiczną i doświadczenia artysty z terapii.

Słuchacze będą mogli analizować dogłębnie jego teksty, ponieważ Thekayetan stawia siebie w roli pacjenta, a słuchacza w roli terapeuty. Tracklista i jej chronologia odzwierciedlają metody terapii psychodynamicznej. Nie było nigdy wcześniej takiego albumu w Polsce.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło: Kayax

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/East News

Pozostałe wiadomości