The Dumplings zawieszają działalność. Zespół ogłosił pożegnalną trasę koncertową

Gwiazdy

Aktualizacja:
The Dumplings

Wiadomość o planowanej na listopad i grudzień trasie elektropopowego duetu z pewnością uradowałaby fanów, gdyby nie łączyła się z przykrą niespodzianką: The Dumplings, czyli Justyna Święs i Kuba Karaś zawieszają działalność. Na lata!

The Dumplings planują dłuższą przerwę w działalności, jednak zanim się to stanie, zespół ruszy w trasę koncertową. Trasa rozpocznie się 8 listopada 2019 w Obornikach, a zakończy się 28 grudnia w Wolbronie. Po tym terminie muzycy chcą: "chwilkę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę, pozbierać nowe doświadczenia i wrócić ze zdwojoną siłą" .

Jak czytamy dalej w oświadczeniu na Instagramie:

Ale zanim to nastąpi zapraszamy na naszą ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas! Przybywajcie!!!

Fraza "na lata" bardzo zaniepokoiła fanów. Oznacza bowiem, że przerwa w działalności nie będzie krótka... Nazwa trasy wydaje się więc bardzo adekwatna, bo wszystkim zrobiła się bardzo przykro...

Zobacz występ The Dumplings w DDTVN:

Pełna treść wpisu na Instagramie The Dumplings:

Kochani!!!

Przez ostatnie 6 lat graliśmy i nagrywaliśmy dla Was bez przerwy. Dziękujemy, że ciągle z nami jesteście i nas wspieracie w tym co robimy.

Teraz postanowiliśmy chwilkę odetchnąć i zrobić dłuższą przerwę, pozbierać nowe doświadczenia i wrócić ze zdwojoną siłą!!!

Ale zanim to nastąpi zapraszamy na naszą ostatnią trasę: PRZYKRO MI. Naładujemy Was ogromem energii na kolejne lata bez nas! Przybywajcie!!!

Zespół The Dumplings - co warto o nich wiedzieć?

Zespół The Dumplings, w którego skład wchodzą Justyna Święs i Kuba Karaś zasłynął wpadającymi w ucho utworami utrzymanymi w stylistyce electro-pop. Pierwotnie grupa zaistniała w Internecie, jednak dzięki albumowi "No Bad Days" muzycy szybko zostali dostrzeżeni i docenieni przez publiczność, zdobywając Fryderyka w kategorii Debiut Roku. W 2015 roku wyszła płyta "Sea You Later", a w 2018 roku album "Raj", która zapewniła wokalistom spore grono wielbicieli. 

Kochane "Pierożki", niech ta przerwa będzie jak najkrótsza! Będziemy tęsknić! Ale też czekać na inne projekty Justy i Kuby. Bo tak zdolni muzycy na pewno niejednym nas jeszcze zaskoczą.

Autor: Anna Kobyłka