Gwiazdy

Teresa Lipowska i Magda Gessler - kobiety, które inspirują

Gwiazdy

14 października 2019 roku, w Teatrze Stanisławowskim w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się po raz pierwszy "Gala Charytatywna Piękna" Fundacji One są bosskie. Statuetki fundacji zostały między innymi Teresa Lipowska i Magda Gessler.

Podczas gali były wręczone oficjalne statuetki fundacji Ambasador Piękna, które otrzymały między innymi aktorka, Teraz Lipowska i restauratorka Magda Gessler.

Tego wieczora odbyła się również premiera albumu "Biblia prawdziwego piękna" i spektaklu muzycznego "Urodzeni dla miłości" oraz wystawa "Suknie piękna Anny Kolisz".

>>> Zobacz także:

Fundacja One są bosskie - czym się zajmuje?

Fundacja One są bosskie na rzecz Polek, kreuje, inspiruje, rozumie i pomaga. Walczy o prawa człowieka, prawa kobiet i o równouprawnienie kobiet i mężczyzn. Misją fundacji jest kompleksowe wspieranie kobiet, dostarczanie im fachowej wiedzy niezbędnej do rozwoju osobistego i zawodowego oraz inspirowanie i motywowanie ich do podejmowania odważnych działań, do bycia sobą. Wartościami wyższymi fundacji i Akademii Bosskich Polek jest zdrowe i piękne życie Polek – empatia, miłość, piękno, samoakceptacja, tolerancja, kreatywność oraz uświadomienie, wydobycie i podkreślenie ich piękna psychicznego i fizycznego jako człowieka. Wszystkie działania Fundacji One są bosskie ma na celu inspirowanie i wspieranie Polek, które w danym rozdziale swego życia psychicznego i fizycznego, prywatnego i zawodowego potrzebują porady, wsparcia, zrozumienia, relaksu czy pomocy.

Priorytetowe projekty fundacji: "BosscyBoySS & MUZY: Urodzeni dla miłości" i "Akademii Bosskich Polek", "FOTOterapia by Sebasstian Skalski" to symboliczne czerwone dywany, po których prosto na tron zwycięzcy idą Polki. Współczesne kobiety są pełne kontrastów, silne i wrażliwe, śmiałe i skryte, proste i złożone jednocześnie. Pełne emocji i wahań, każdego dnia znajdują siłę i odwagę. Do wybranego celu, mądrego, dobrego i zdrowego życia, do spełnienia pragnień i marzeń, razem z Fundacją One są bosskie Polki dążą z pasją i determinacją do zmiany rzeczywistości i życia swojego i bliskich. Serdecznie polecamy nasze flagowe projekty i zapraszamy do uczestnictwa.

Autor: Redakcja Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości