Gwiazdy

Bartek Jędrzejak zdobył Telekamerę: "Czuję się, jak Leonardo DiCaprio". Zobaczcie najlepsze momenty z jego prognoz pogody

Gwiazdy

Aktualizacja:

Za nami gala Telekamery 2021. Widzowie zdecydowali, że w kategorii "Najlepszy prezenter pogody" bezkonkurencyjny jest Bartek Jędrzejak. Po wielu nominacjach nasz redakcyjny kolega doczekał się nagrody. Z tej okazji przypominamy jego najciekawsze i najzabawniejsze chwile przed kamerą.

Bartek Jędrzejak na Telekamerach 2021

Widzowie Dzień Dobry TVN mówią, że to najbardziej pogodny mężczyzna w Polsce. Gdy przedstawia prognozę, nawet deszcz przestaje budzić obawy, gdyż wie, jak dodać otuchy. Bartek Jędrzejak już wiele razy był nominowany do nagrody, lecz wcześniej nigdy jej nie zdobył. Przez tegoroczną galą apelował do fanów.

– To już nominacja 4? 5? W końcu dobrze by było wrócić z tą ciężką statuetką do domu. Statuetka "golasa" z kamerą w ręce. Taka by mi pasowała do wystroju wnętrza. Już mam plan, gdzie stanie. 23 lata w zawodzie, 16 w Dzień Dobry TVN - pisał prezenter na Facebooku.

Jego marzenie się spełniło i w końcu zdobył Telekamerę. Podczas odbioru nagrody nie potrafił ukryć radości i porównał się do Leonadro DiCaprio.

- Telekamery to takie nasze telewizyjne Oscary. Muszę powiedzieć, że dzisiaj się czuję, jak Leonardo DiCaprio , ponieważ on przez wiele lat był nominowany, w tym czasie zrobił dużo świetnych filmów i po wielu latach odebrał swoją pierwszą statuetkę. Podobnie jak ja. Wiele lat byłem nominowany, miałem nawet przyjemność wręczyć Telekamerę, a dzisiaj po tych latach odbieram swoją pierwszą. Potem jeszcze dwie i będzie złota - mówił Bartek Jędrzejak podczas gali.

Najlepsze prognozy pogody Bartka Jędrzejaka

Z tego powodu uczciliśmy zwycięstwo Bartka w Dzień Dobry TVN. Przygotowaliśmy materiał przypominający początki jego kariery. Prezenter prowadził już prognozę pogody m.in. z helikoptera, lodowiska, salonu SPA i basenu. Niejednokrotnie towarzyszyli mu nie tylko ciekawi ludzie, ale także zwierzęta.

Dziennikarz został również zaskoczony przez Słowian z Grodu Sławutowo. W jaki sposób? Sprawdźcie w naszym wideo.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Sabina Zięba

Reporter: Bartosz Dajnowski

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości