Gwiazdy

Martyna Wojciechowska pokazała tatuaż i wyjaśniła, co oznacza. "Jeden z najważniejszych symboli w moim życiu"

Gwiazdy

Martyna Wojciechowska

Martyna Wojciechowska to energiczna i pewna siebie kobieta, która dzięki licznym pasjom stała się inspiracją dla wielu osób. Dziennikarka nie ukrywa, że uwielbia tatuaże i chętnie ozdabia nimi swoje ciało. Na swoim koncie na Instagramie opowiedziała o wzorze, który zdecydowała się umieścić na plecach.

Martyna Wojciechowska - kobieta, która inspiruje

Martyna Wojciechowska wielokrotnie udowodniła, że nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Dziennikarka i podróżniczka jest bardzo aktywna zawodowo, spełnia się w roli mamy, a przy okazji chętnie angażuje się w działalność charytatywną. Jej profil na Instagramie ma ponad 2 mln obserwatorów, a ich liczba wciąż rośnie. Nic w tym dziwnego, gwiazda jest inspiracją dla wielu osób, publikowane przez nią posty w mediach społecznościowych motywują do działania i są dowodem na to, że można połączyć pasję z pracą.

Niedawno zrobiło się głośno o rozstaniu Martyny Wojciechowskiej z mężem, Przemkiem Kossakowskim. Sprawę komentowały wszystkie media, jednak dziennikarka kolejny raz udowodniła, że potrafi być silna. Obecnie skupia się na tym, co dla niej ważne, stara się myśleć o swoich potrzebach. Zaczęła nawet trenować nową dyscyplinę sportu, która pozwala jej oderwać się od codzienności.

Martyna Wojciechowska - tatuaż z wilkiem na plecach

Martyna Wojciechowska nie kryje swojego zamiłowania do wzorów, które zdobią jej ciało w wielu miejscach. Każdy z nich ma dla niej jakieś znaczenie i odzwierciedla jej przeżycia i poglądy. Dziennikarka opublikowała w sieci wpis, w którym opowiada o symbolice wilka, wytatuowanego na jej plecach, tuż pod szyją. Pokazała też zdjęcie, na którym wyraźnie widać, jak prezentuje się imponujący wzór.

Wilk to jeden z najważniejszych symboli w moim życiu. Co konkretnie symbolizuje? WOLNOŚĆ I ODPOWIEDZIALNOŚĆ ZA WATAHĘ. Dlatego któregoś dnia zdecydowałam, że znajdzie się na moim ciele już na zawsze i będzie mi towarzyszył każdego dnia

- napisała znana podróżniczka pod zdjęciem, na którym widzimy ją pozującą w wydekoltowanej na plecach, czarnej, eleganckiej sukience. W dalszej części postu gwiazda wyjaśniła, jak ważne jest to, by decyzja o zrobieniu tatuażu niosła za sobą głębszy sens.

Każdy tatuaż ma dla mnie znaczenie. To moje pamiątki ważnych miejsc i sytuacji w życiu

- podkreśliła Martyna. Fani nie pozostali obojętni na wpis, nie kryli też zachwytu, jaki wywołało u nich opublikowane przez dziennikarkę zdjęcie.

"Pani jest cudownym wilkiem, umie bronić bliskich, troszczyć się, uczyć, wychowywać, aby dalej dzieci potrafiły same pójść w świat i sobie poradzić. Wilczyca cudowna i kochana", "Piękny tatuaż, ja również mam wilka, daje mi siłę w trudnych chwilach", "Jest piękny. Też planuję wilka, z tych samych względów, co Pani" - pisali internauci pod postem.

Zobacz wideo: Jak obudzić w sobie wewnętrzną siłę do spełniania marzeń? Martyna Wojciechowska odpowiada

Zobacz także:

Autor: Magdalena Brzezińska

Pozostałe wiadomości