Gwiazdy

Tamara Arciuch bez makijażu. Aktorka pokazała, jak się relaksuje

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/EastNews

Na Instagramie Tamary Arciuch pojawił się odważny post, na którym pokazuje, w jaki sposób odpoczywa od natłoku obowiązków. Aktorka opublikowała zdjęcie, na którym relaksuje się w wannie.

Tamara Arciuch w wannie

Tamara Arciuch należy do gwiazd, które rzadko wypowiada się na temat swojego życia prywatnego. Aktorka robi niekiedy wyjątek i uchyla przed swoimi fanami rąbka tajemnicy. Tym razem gwiazda podzieliła się z wielbicielami swoim sposobem na relaks. Arciuch przyznała na Instagramie, że w tym roku ma wyjątkowo dużo pracy, dlatego nie zapomina o odpoczynku.

Co w wakacjach jest najważniejsze? Miejsce , ludzie, luksus ? Spokój czy raczej gwar? U mnie w tym roku wyjątkowo pracowicie więc na relaks wykorzystuję każdą wolną chwilę

– napisała pod swoim postem na Instagramie.

Tamara Arciuch – zdjęcie córki

To nie pierwszy raz, gdy gwiazda podzieliła się z fanami szczegółami ze swojego prywatnego życia. Ostatnio, aktorka opublikowała na Instagramie wakacyjne zdjęcie córki, Nadii. Fani natychmiast dostrzegli podobieństwo między dziewczynką, a jej sławnym tatą, Bartłomiejem Kasprzykowskim.

Tamara jest mamą trójki dzieci. Najstarszy syn, Krzysztof Maksymilian urodził się w 1999 roku, a jego ojcem jest aktor, Bernard Szyc. Obecnie aktorka związana jest z Bartłomiejem Kasprzykowskim, z którym doczekała się dwójki dzieci, Michała i Nadii.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Tamara Arciuch pokazała dorosłego syna: "Ten człowiek ukształtował moje życie, ukształtował mnie"

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski. Początek ich związku nie był łatwy

Arciuch, Kasprzykowski i ich pasja do nordic walkingu

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości