Gwiazdy

Tamara Arciuch pokazała córeczkę. "Tatusiowa mała kopia"

Gwiazdy

Tamara Arciuch i Bartek Kasprzykowski

Tamara Arciuch podzieliła się w sieci prywatnymi chwilami spędzanymi w gronie rodziny. Aktorka opublikowała na Instagramie wakacyjne zdjęcie córki, Nadii. Fani uważają, że dziewczynka wygląda jak jej tata, Bartłomiej Kasprzykowski.

Tamara Arciuch – zdjęcie córki

Tamara Arciuch jest jedną z aktorek, która niewiele mówi o rodzinie. Gwiazda od czasu do czasu robi jednak wyjątki w mediach społecznościowych, gdzie publikuje zdjęcia z dziećmi i ukochanym. Aktorka w kwietniu z okazji 21. urodziny syna opublikowała jego zdjęcie i złożyła mu najszczersze życzenia.

Niedawno aktorka podzieliła się z fanami pięknym kadrem i pokazała swoją najmłodszą córeczkę, Nadię. Aktorka uchwyciła moment, gdy uśmiechnięta dziewczynka o pięknych blond lokach siedziała w ogrodzie i bawiła się z psem. Ulotną chwilę Tamara opisała jednym zdaniem

Przyjaźń nie jedno ma imię

Fani zachwycali się zdjęciem dziewczynki

Fani nie pozostali obojętni wobec nowej fotografii Tamary. Pod zdjęciem rozgorzała dyskusja, w której internauci spekulowali, do kogo podobna jest Nadia. Ich zdaniem, dziewczynka to wykapany tata.

Jakie włoski. Patrząc na profil, to chyba jest tatusiowa mała kopia

- czytamy.

Tamara jest mamą trójki dzieci. Najstarszy syn, Krzysztof Maksymilian urodził się w 1999 roku, a jego ojcem jest aktor, Bernard Szyc. Obecnie aktorka związana jest z Bartłomiejem Kasprzykowskim, z którym doczekała się dwójki dzieci, Michała i Nadii.

Małgorzata i Antek Królikowscy – w rodzinie siła. „Jest różnie, ale mamy poczucie, że Paweł tu z nami jest”. Zobacz wideo.

Zobacz też:

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości