Gwiazdy

Tajlandia, Bali, Meksyk. Gdzie polskie gwiazdy spędzają zimowe wakacje?

Gwiazdy

Robert Lewandowski i Anna Lewandowska w Austrii fot. face to face/FaceToFace/REPORTER

Polska pogoda nie rozpieszcza i nie pozwala nam na błogi odpoczynek pod palemką, SORRY TAKI MAMY KLIMAT. Dlatego szukamy zagranicznych wypadów, by cieszyć się pełnią słońca. Jakie kierunki na zimowe wakacje są teraz modne wśród gwiazd? Gdzie wypoczywają: Anna i Robert Lewandowscy, Kuba Wojewódzki, Sonia Bohosiewicz, Edyta Górniak oraz inni znani i lubiani? Zobaczcie!

Szarość za oknem nie sprzyja na pewno naszemu nastrojowi, a organizm domaga się witaminy D3. Zajrzeliśmy jak urlop od świata show-biznesu spędzają m.in. Lewandowscy, Edyta Górniak czy też Kuba Wojewódzki? Tajlandia, Bali, Meksyk? Które destynacje są najbardziej popularne w sezonie zimowym?

Lewandowscy z plaży w góry

Najgorętsza para polskiego show-biznesu korzysta z przerwy w niemieckich rozgrywkach ligowych Roberta i starają się spędzać możliwie jak najwięcej czasu razem. Jeszcze niedawno odpoczywali rodzinnie na wakacjach w ciepłych krajach, a teraz zdecydowali się poczuć nieco zimowej atmosfery i szukają jej w śnieżnej Austrii.

Qczaj na Mauritius

Jeden z najbardziej pozytywnie nakręconych, motywujących swoim uśmiechem i charyzmą trenerów fitness poleciał na upalny Mauritius. My się zastanawiamy czy wytrwamy w postanowieniach noworocznych i czy zdążymy z formą na lato, a tu proszę... o formę Daniela z pewnością nie musimy się martwić.

Klaudia El Dursi praca czy wakacje?

Uczestniczka 8. edycji programu Top Model, wybrała kierunek azjatycki. Wakacje na Bali połączyła z pracą, tam nagrywane są odcinki polskiej edycji programu Hotel Paradise, który już niedługo zobaczyć będziecie mogli na antenie TVN. Fotomodelka wystąpi tam w roli prowadzącej. Na Instagramie odważnie pochwaliła się pomarańczowym bikini. Na fanach zdjęcie zrobiło ogromne wrażenie. Złoty bilet w Top Model uzasadniony?

Na Bali pali się również Bohosiewicz

Indonezyjską wyspę wybrała też jedna z sióstr Bohosiewicz. Sonia, znana ze świetnych ról w „Diagnozie”, „39 i pół”, „7 uczuć” i słynąca ze swojej naturalności, pokazała kilka pięknych ujęć z wakacji. Szczególnie jedno zrobiło wrażenie na internautach, na którym aktorka pokazała się topless.

Maja Bohosiewicz i Ola Frycz w Tajlandii

Przyjaciółki na wspólne wakacje wybrały się nieco bardziej na południe azjatyckiego kontynentu, czyli do Tajlandii. Piękne obrazki plażowania i zabaw z dziećmi opublikowały na swoich kontach na Instagramie.

Dereszowska wybiera Wietnam

Anna Dereszowska może nie leciała tym samym samolotem, ale wylądowała nie tak daleko Mai i Olgi. Aktorka spędza urlop w Wietnamie, choć również w rodzinnej atmosferze. Obchodziła tam swoje 39. urodziny, publikując niezwykle interesujące wideo z basenu, ostatnio także urodziny swojego partnera, z którym rzadko się pokazuje, lecz z tej okazji zrobiła wyjątek, oficjalnie składając życzenia.

Gdzie jest Edyta Górniak?

Na zasłużony urlop udała się również Edyta Górniak, nie znamy jednak dokładnego miejsca jej wypoczynku. Artystka dyskretnie oznacza swoją lokalizację jako „Azja”. Na zdjęciach z plaży diwa polskiej estrady pokazała się w pięknym stroju kąpielowym, a fani nie skrywają słów podziwu pisząc: Edi, Ty jesteś jak wino!

Wyświetl ten post na Instagramie.

??.. Yummy

Post udostępniony przez Edyta Górniak (@edytagorniak)

Siwiec w Meksyku

Daleki lot musiała przetrwać również Natalia Siwiec. Fotomodelka i celebrytka, która rozpoznawalność zyskała w 2012 roku, kiedy okrzyknięto ją Miss Euro 2012 poleciała z mężem i córką Mią do Meksyku. Dla takiego obrazka i meksykańskiego wschodu słońca godziny w samolocie są nieistotne. Zdjęcie, które Natalia opublikowała na Instagramie podbija serce jej obserwatorów i nasze również.

Kubańskie wakacje Egurroli

Urlop w Ameryce Północnej wybrał również Agustin Egurrola. Choreograf postanowił wrócić do swoich korzeni i wraz ze swoją córką spędza wakacje na Kubie.

Wojewódzki po królewsku

Król TVN” od świąt nieustannie wypoczywa w ciepłych krajach. Dziennikarz słynie z uwielbienia luksusu, więc i wakacje nie mogły wyglądać inaczej. Zaczęło się od Barbados, potem była Martynika, a teraz cieszy się słońcem na Jamajce. W podróży towarzyszy mu ukochana, jednak Kuba nie zdradził jeszcze, kim jest wybranka jego serca.

>>> Zobacz także:

Autor: Bartosz Tomaszewski

Pozostałe wiadomości