Gwiazdy

"Tajemnica zawodowa". Andrzej Zieliński zdradza kulisy produkcji: "Okazuje się, że serialowa Julia też ma pazurek"

Gwiazdy

Aktualizacja:

Serial "Tajemnica zawodowa" z odcinka na odcinek odkrywa przed widzami kolejne karty. Wiktor Bielski, w którego wciela się Andrzej Zieliński, ma w życiu wyjątkowo dużo zawirowań. Po rozwodzie zostawił córkę i jej matkę dla swojej ówczesnej asystentki. W Dzień Dobry TVN aktor opowiedział, jak jego postać upora się z dramatami rodzinnymi.

"Tajemnica zawodowa": Andrzej Zieliński o relacji z serialową córką

Aktor gra Wiktora Bielskiego, jedną z ważniejszych w produkcji ról - ojca głównej bohaterki. To także autorytarny szef kancelarii i świetny prawnik. Andrzej Zieliński nie ukrywa, że jego bohater ma wyjątkowo zawiłe relacje rodzinne.

- Niedaleko pada jabłko od jabłoni. On zapodział kontakty ze swoją córką. Nie jest wyjaśnione, czy to tylko jego wina do końca. Rozstania i rozwody są trudne. Natomiast po latach próbuje to naprawić na swój sposób - powiedział Andrzej Zieliński w Dzień Dobry TVN.

- Kiedy poznamy bliżej serialową Julię, okazuje się, że ona ma też pazurek - dodał aktor.

Serialowy Wiktor związany był z Moniką (Tamara Arciuch). Bohaterka jest prawniczką i spodziewała się, że wkrótce zostanie partnerką Wiktora również w kancelarii. Mężczyzna zamiast tego poprosił ją o rękę. Ku zdziwieniu Bielskiego, dla Moniki był to cios poniżej pasa.

- To bardziej fascynacje czy chęci układu. Nie chcę zdradzać więcej, bo tam się jeszcze sporo zadzieje - podsumował Andrzej Zieliński.

"Tajemnica zawodowa": kogo gra Magdalena Różczka?

Aktorka została obsadzona w głównej roli w "Tajemnicy zawodowej". Na ekranach telewizorów podziwiamy ją jako 40-letnią Julię, która co rusz pokazuje widzom, czym jest siła kobiet.

Bohaterka grana Różczkę jest po skończonych studiach prawniczych w Warszawie, ale wróciła w rodzinne strony. Tam związała się z miejscowym lekarzem, chirurgiem ginekologiem – Andrzejem Żurawskim (Cezary Pazura). Poświęciła się rodzinie, odkładając na bok swoje ambicje i stworzyła dom, o jakim zawsze marzyła. Jako żona i matka dwóch córek żyje w cieniu męża, aż do czasu, gdy odkrywa tajemnicę, która zburzy jej dotychczasowy świat.

"Tajemnica zawodowa" - o czym jest serial?

To serial, w którym tajemnice przeplatają się z siecią intryg, niewiernością i ludzkimi dramatami. Obok Andrzej Zielińskiego oglądać możemy także m.in. Piotra Stramowskiego, Annę Dereszowską, Tamarę Arciuch, Cezarego Pazurę i Magdalenę Różczkę.

Widzowie mają okazję obserwować wydarzenia rozgrywające się zarówno na sali sądowej, jak i operacyjnej. Przypadki medyczne inspirowane autentycznymi wydarzeniami pozwalają zagłębić się w poruszające ludzkie historie, a także poznać zawód lekarza z różnych perspektyw. To także opowieść o poszukiwaniu swojego miejsca w życiu, zmuszającego nas do ciągłej "podróży" i zmian. O oswajaniu problemów, które wydają się nie do przejścia.

"Tajemnica zawodowa" - gdzie oglądać?

Serial "Tajemnica zawodowa" dostępny jest w serwisie Player.pl i na antenie TVN w środy o godzinie 21:30.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Autor: Oskar Netkowski

Pozostałe wiadomości