Gwiazdy

Druga część "Tajemnicy zawodowej" z nową bohaterką. "Paula jest dosyć zbuntowaną postacią"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Gwiazda serialu "Tajemnica zawodowa 2"
Gwiazda serialu "Tajemnica zawodowa 2"Dzień Dobry TVN
wideo 2/13

"Tajemnica zawodowa" to uwielbiany przez widzów serial. Swoją popularność zawdzięcza gwiazdorskiej obsadzie i obecnym w fabule, przeplatającym się wątkom prawniczym i lekarskim. W drugim sezonie na fanów produkcji czeka nowa bohaterka i kolejne, niespodziewane zwroty akcji.

"Tajemnica zawodowa" wraca na ekrany

W studiu Dzień Dobry TVN Magdalena Różczka przedstawiła swoją serialową córkę. Justyna Zielska wcieliła się w postać Pauli.

- Paula jest dosyć zbuntowaną postacią. Ona jest teraz w takim okresie dojrzewania, plus rozwód rodziców, to już w ogóle miesza jej w głowie. Ale wydaje mi się, że Paula idzie w ślady mamy. Ona chce być trochę jak mama. Tutaj losy się powtarzają, moja mama serialowa ma dużo starszego męża, który jest lekarzem. Paula również ma chłopaka, dużo starszego, który też jest lekarzem. Kto wie, może jeszcze pójdzie na studia prawnicze, zobaczymy - mówiła Justyna Zielska.

Co ciekawe, młoda aktorka nie podjęła studiów aktorskich, bo jak sama mówi, nie chce stawiać wszystkiego na jedną kartę.

- Boję się tego bardzo, boję się, że teraz jestem w tym świecie, ale za chwilę może mnie nie być - wyznała Justyna.

"Tajemnica zawodowa" - gdzie oglądać

Obok Magdaleny Różczki i Justyny Zielskiej na ekranie pojawią się także m.in. Cezary Pazura, Piotr Stramowski, Anna Dereszowska, Tamara Arciuch i Antonina Litwiniak.

Pierwszy odcinek drugiego sezonu "Tajemnicy zawodowej" zostanie wyemitowany już 4 września o godzinie 21:30 w TVN. Cały sezon można zobaczyć w Player.pl.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Paweł Wodzyński/Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości