Gwiazdy

Tadeusz Müller o wspólnej wyprawie z Magdą Gessler do Gwatemali: "To była wspaniała przygoda"

Gwiazdy


Byłem organizatorem wycieczki, który trzymał harmonogram, ale ... niestety się nie dało". O wspólnej wyprawie z mamą - Magdą Gessler do Gwatemali i siedmiu dniach, które ich bardzo zbliżyły, Katarzynie Jaroszyńskiej opowiedział Tadeusz Müller. "Starsza pani musi fiknąć" już dziś o 21.30 w TVN.

Jego matka jest królową, czy on jest królewiczem TVN-u?

Jestem człowiekiem, który poświęcił się jedzeniu, gotowaniu, odwiedzaniu rolników i to sprawia mi największą przyjemność w moim programie. Czy ja wyglądam na królewicza? Chyba nie za bardzo. Bardziej wyglądam na rolnika, który dzisiaj wyrywa pory u pana Krzysztofa w gospodarstwie w Ołtarzewie.

Co dał im wspólny wyjazd z mamą do Gwatemali?

Zobacz też: Magda Gessler: „Dzieci odzyskałam 10 lat temu”. Szczere wyznania matki i syna u Wojewódzkiego >>>

Zapis ich wspólnej podróży zobaczymy już dziś o 21.30 w programie "Starsza pani musi fiknąć".

Przede wszystkim przygodę, która na co dzień się nie wydarza. Rzadko tak jest, żeby siedem dni spędzić z mamą. To było szalone siedem dni, dlatego że mieliśmy do dyspozycji nietypowe środki transportu. Loki mamy powiewały w przestrzeniach nad Gwatemalą w helikopterze. Goniliśmy motyle... to były nietypowe przygody.

Wyprawa z humorem i nutką szaleństwa : Magda Gessler i Tadeusz Müller w Gwatemali

Tadeusz Müller jako dziecko mało czasu spędzał z mamą. Znana restauratorka Magda Gessler była bardzo zapracowaną kobietą, która musiała zapewnić byt rodzinie. Teraz, w dorosłym życiu, obydwoje próbują ten czas nadrobić. Dlatego też syn postanowił zabierać ją w wyjątkową podróż do egzotycznego kraju - Gwatemali. Przygotował dla niej szalone zadania. Jedno jest pewne, emocji i wrażeń nie brakowało!

O programie "Starsza pani musi fiknąć":

W programie dzieci i rodzice przeżyją niesamowite przygody. Joanna Krupa, Dawid Kwiatkowski, Andrzej Piaseczny, Tomasz Szczepanik, Joanna Jędrzejczyk wraz z mamami, Anna Dereszowska i Paweł Fajdek z ojcami oraz Magda Gessler z synem – to pary rodziców z dziećmi, które udały się na niezapomnianą wyprawę.

Zobacz też: Joanna Krupa urodzi w luksusowej klinice. Ile będzie kosztował poród? >>>

Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostanie to słodką tajemnicą. Czy rodzice zgodzą się na wszystkie zaproponowane im atrakcje? A może to samo dziecko będzie miało opory przed nowym doświadczeniem? Życie lubi zadziwiać!

Autor: Ilona Maciora

Pozostałe wiadomości