Gwiazdy

Taco Hemingway okiem Igi Lis. Raper po latach opublikował pierwsze prywatne zdjęcie

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNOlszanka/East News

Taco Hemingway to artysta, który stroni od mediów społecznościowych. Po prawie rocznej przerwie raper udostępnił na swoim instagrmowym profilu zdjęcie. Jak się okazuje, autorką fotografii jest ukochana, Iga Lis.

Taco Hemingway – pierwsze prywatne zdjęcie po latach

Taco Hemingway to raper, korty szybko zjednał sobie grono wiernych fanów. Jego piosenki tj. Nostalgia, Tamagotchi czy Fiji śpiewają tłumy, a koncerty wyprzedają się w mgnieniu oka. Mimo wielkiej popularności Filip stroni od mediów społecznościowych. Na jego Instagramie znaleźć możemy jedynie zdjęcia sprzed roku promujące nową płytę i koncerty. Próżno szukać prywatnych fotografii z ukochaną. Choć Iga Lis i Filip Szcześniak spotykają się już od dawna, wciąż unikają rozgłosu medialnego i stronią od wywiadów. Jednak wszystko wskazuje na to, że para jest szczęśliwa. Wierni fani rapera do dziś pamiętają jego czułe słowa, wygłoszone po koncercie na Stadionie Narodowym w Warszawie

Igi, kochanie, gdziekolwiek jesteś – ledwie żyję, zaraz będę!

– powiedział po koncercie

Niedawno raper zrobił internautom niespodziankę i opublikował w sieci tajemnicze czarno-białe zdjęcie. Jak się okazuje, autorką fotografii jest ukochana artysty, Iga Lis.

Kiedy scrolluje sobie dmy i dostaje info, że już lipiec… fot. @iga_lis

– napisał.

Fani zaskoczeni zdjęciem

Fotografią szybko zainteresowali się internauci. Wierni fani zaskoczeni prywatnym zdjęciem artysty licznie komentowali post i dopytywali się o kolejną płytę. Część z fanów myślała nawet, że reaktywacja Instagrama oznacza nowy projekt. Taco, jednak jak zawsze pozostał tajemniczy.

Aż sprawdziłam YouTube, czy nic nie ma

– pisała jedna z fanek.

Chociaż Taco nie zdradził, kiedy planuje wydać nowy materiał, wiemy, że raper podjął się współpracy z Arturem Rojkiem. Taco, gościnnie wystąpił w utworze „A miało być jak we śnie”. Premiera teledysku już dziś, 3 lipca o godzinie 12:00.

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Zobacz też:

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości