Gwiazdy

T. Love ma w planach nową płytę. Muniek Staszczyk: "Mamy już nawet tytuł"

Gwiazdy

Dzien Dobry TVNTomasz Urbanek/East News

Muniek Staszczyk w wywiadzie dla Teraz Rock zdradził, że planuje reaktywację zespołu T. Love. Grupa ma wrócić z nowym albumem i w wyjątkowym składzie. Jakie niespodzianki artyści szykują dla swoich fanów?

Zawieszenie działalności i ponowna reaktywacja

Zespół T. Love po nagraniu płyty o tej samej nazwie i zagraniu trasy koncertowej na stałe zawiesił swoją działalność. Wtedy to wokalista zespołu, Muniek Staszczyk postanowił rozwinąć swoją karierę solową, wdając krążek "Syn miasta". W ostatnim wywiadzie z Teraz Rock muzyk ogłosił, że z okazji 40. Lecia zespołu planuje reaktywację grupy. Fani T. Love mają zobaczyć swoich idoli w wyjątkowym składzie.

W roku 2022, jak Bóg da i świat będzie wyglądał nie gorzej niż dziś, zespół T. Love będzie obchodził 40-lecie. W związku z tym myślę nieśmiało, żeby reaktywować skład z płyty "King" z 1992 roku, czyli z Perkozem, Polakiem, Jankiem Benedekiem i Pawłem Nazimkiem. Wstępnie z chłopakami już gadałem, a niedługo mamy się spotkać

- zdradził Muniek Staszczyk w rozmowie z Jordanem Babulą z Teraz Rock.

Koncerty jubileuszowe

Podczas rozmowy Muniek Staszczyk zapewniał, że grupa z okazji jubileuszu szykuje dla fanów koncerty. Ponadto reaktywowany zespół ma w planach kolejny album. Jak przyznał artystka, Jan Benedek przygotował już demo dziesięciu nowych piosenek. Czego możemy się spodziewać?

Niektóre są naprawdę bardzo fajne. Chcemy spróbować – może jesienią, może na początku przyszłego roku – nagrać razem nową płytę. Mamy już nawet tytuł: "Hau! Hau!"

- zdradził artysta.

Zespół planuje wydać także koncertową płytę.Ma być dostępna już w marcu 2021 roku.

Zobacz także:

Szymon Grzybacz i jego wielki debiut. Singiel "Malinowy" nagrany został z orkiestrą, z którą śpiewał sam Andrea Bocelli

Paweł Małaszyński na romantycznym zdjęciu z żoną. "Możemy wreszcie puścić wodze fantazji"

Alżbeta Lenska pożegnała przyjaciela: "Byłeś z nami i znałeś każdą chwilę naszego życia"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Źródło zdjęcia głównego: Dzien Dobry TVN

Pozostałe wiadomości