Gwiazdy

Szymon Pejski prezentuje nowy singiel. Piosenka "Jak tu żyć" to idealna propozycja na lato

Gwiazdy

Szymon Pejski, po doskonale przyjętej płycie "Piosenki o miłości", zapowiada kolejny album. Najnowszy singiel zatytułowany "Jak tu żyć" zaprezentował na scenie Dzień Dobry TVN. Klimatyczna piosenka jest utrzymana w stylu reagge.

Kim jest Szymon Pejski?

Szymon Pejski to pochodzący z Łodzi utalentowany multinstrumentalista i półfinalista 6. edycji programu "Mam Talent!. Na ogólnopolskiej scenie zadebiutował w 2017 roku. Chwilę później ukazała się jego pierwsza płyta. Teraz przyszedł czas na kolejną. Nagrywa, komponuje, śpiewa i produkuje swoje utwory.

Muzyczne wykształcenie zdobył w londyńskiej Vocaltec Actontown, na co dzień występuje w zespole Gary Moore Tribute Band obok Jacka Moore’a.

Oprócz działalności na scenie, tworzy również piosenki do filmów. Jego utwory pojawiły się m.in. w dokumencie "My Rimpocze" w reżyserii Tomasza Łukasiaka, niemieckiej produkcji "Winter Reise" oraz "Autistc Disco" w reżyserii Hansa Steimlera.

Nowy singiel Szymona Pejskiego

Na scenie Dzień Dobry TVN Szymon Pejski zaprezentował utwór "Jak tu żyć".

- Mam nadzieję, że piosenka spodoba się szerokiej publiczności i mimo trudnego czasu, w którym jesteśmy, i tematu, który porusza, ma też wydźwięk pozytywny - powiedział o swoim utworze. - Po prostu wszystko ma swoje miejsce i czas, a po każdej burzy przychodzi słońce - zaznaczył.

Wszystkie odcinki Dzień Dobry TVN i Dzień Dobry Wakacje znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz także:

Autor: Adam Barabasz

Pozostałe wiadomości