Gwiazdy

Szymon Grzybacz i jego wielki debiut. Singiel "Malinowy" nagrany został z orkiestrą, z którą śpiewał sam Andrea Bocelli

Gwiazdy

Aktualizacja:
Szymon Grzybacz

Szymon Grzybacz to 22-letni autor muzyki oraz tekstów, który na swoim koncie ma wiele osiągnięć. Młody wokalista właśnie debiutuje z pierwszym singlem "Malinowy", który zrealizowany został we współpracy z orkiestrą występującą ze światowej klasy artystą Andrea Bocelli.

Szymon Grzybacz – młody artysta z wielkim talentem

Szymon ma zaledwie 22 lata, a na swoim koncie wiele sukcesów. Młody wokalista pochodzący w województwa małopolskiego z wykształcenia jest muzykiem oraz realizatorem dźwięku, przygodę z muzyką zaczął jednak dużo wcześniej. W 2015 roku chłopak zachwycił legendę polskiej muzyki rockowej Korę oraz pozostałe osoby z jury w jednym z programów talent show. Trzy lata później Szymon wystąpił w ukraińskiej edycji programu X-Factor. W każdym z tych programów wzbudził ogromne zainteresowanie swoją wyjątkową barwą głosu, stąd też w 2019 roku otrzymał propozycję od Polskiej Orkiestry Muzyki Filmowej i wyruszył z nimi w trasę koncertową po Polsce. Występował m.in. w duecie z Kayah, Kasią Cerekwicką oraz Kasią Moś.

Szymon Grzybacz – debiutancki materiał

Szymon zrobił sobie krótką przerwę od mediów, by skupić się na twórczości. 22-latek pracował nad dojrzałym, solowym materiałem, który już niebawem będziemy mogli usłyszeć. Pierwszym utworem promującym EP-kę jest singiel "Malinowy", a autorem tekstu oraz muzyki jest sam Szymon. Utwór został nagrany we współpracy z orkiestrą, która gra koncerty m.in. ze światowej klasy artystą Andrea Bocelli.

Pisząc utwory, staram się opisywać tekstami swoje własne przeżycia. Nie potrafię pisać o czymś, czego nie doświadczyłem. Ostatnio zauważyłem, że szczególnie łatwo pisze mi się w skrajnych emocjach, niestety nie w tych pozytywnych. Ma to swoje plusy i minusy. Na pewno pomaga mi to w wyzbyciu się negatywnych emocji

– powiedział Szymon.

Artysta dużą wagę przywiązuje także do kwestii wizualnych. Nowy singiel Szymonowi pomogła zobrazować Warszawska Szkoła Filmowa.

Mój debiutancki singiel "Malinowy" jest zapowiedzią pierwszej płyty, która będzie ukierunkowana w alternatywnym popie. Zależało mi na tym, by przy moim pierwszym muzycznym "dziecku" przekazać historię również poprzez klip. Mówi on o tym, jak nadmierna kontrola drugiego człowieka, może zniszczyć relacje

- dodał.

Jakie plany na nadchodzące miesiące ma Szymon? Jak przyznał, teraz jego głównym celem jest dążenie do tego, by ludzie mogli usłyszeć jego autorską muzykę.

Pozyskiwanie nowych odbiorców i świadomość, że ktoś utożsamia się z moimi tekstami i muzyką, będzie dla mnie największą nagrodą

– powiedział.

Premiera debiutanckiego singla pt. "Malinowy" już w środę, 19 sierpnia.

Zobacz także:

Sandra Kubicka nie wstydzi się swoich niedoskonałości. Modelka zmaga się z popularnym problemem

Spektakularne sukcesy i nowe wyzwania Karoliny Pisarek. Czy w jej sercu jest miejsce dla mężczyzny?

Magda Wójcik z "Big Brothera" spełniła swoje marzenie. "Było niesamowicie!"

Widzimy się w Dzień Dobry Wakacje! Na program zapraszamy w każdą sobotę i niedzielę od 9:00.

Autor: Nastazja Bloch

Pozostałe wiadomości