Gwiazdy

Szokujące wyznanie Ozzy'ego Osbourne'a. Muzyk próbował zabić swoją żonę

Gwiazdy

Aktualizacja:

W filmie dokumentalnym "The Nine Lives of Ozzy Osbourne", legendarny wokalista podzielił się mrożącą krew w żyłach historią. Niewiele brakowało, żeby został mordercą własnej żony. Co zdarzyło się w 1989 roku?

Ozzy Osbourne próbował zabić swoją żonę

W 1982 roku Ozzy Osbourne po raz drugi stanął na ślubnym kobiercu. Muzyk poślubił Sharon Arden, z którą ma trójkę dzieci, urodzonych kolejno w 1983, 1984 i w 1985 roku. W filmie dokumentalnym "The Nine Lives of Ozzy Osbourne", wokalista zespołu Black Sabbath zdecydował się na szokujące wyznanie. Ozzy Osbourne przyznał, że próbował zabić swoją żonę Sharon.

Do zdarzenia doszło w 1989 roku. Muzyk zmagał się wówczas z uzależnieniem od narkotyków. Pewnego wieczoru usiadł na sofie naprzeciwko Sharon i ze spokojem powiedział, że musi umrzeć. Po tych słowach rzucił się na nią i próbował udusić. Obudził się w areszcie, nie pamiętając, dlaczego się w nim znalazł, a następnie trafił na 6-miesięczny odwyk. Mimo wszystko parze udało się przepracować traumatyczne przeżycie i stworzyć dom dla trójki dzieci.

Ozzy Osbourne cierpi na chorobę Parkinsona

Ozzy Osbourne to bez wątpienia jedna z najbardziej charakterystycznych postaci muzyki rockowej i heavymetalowej. Na początku tego roku świat obiegła wiadomość dotycząca stanu zdrowia Ozzy'ego. Okazało się, ze muzyk cierpi on na chorobę Parkinsona. Fotoreporterzy uchwycili zmieniony wizerunek muzyka. Ciemne włosy zastąpiły siwe pukle związane w kucyk. Rysujące się na buzi zmęczenie wywołało ogromne zaniepokojenie wśród jego fanów oraz dziennikarzy. Artysta zapowiedział jednak, że nie zamierza zniknąć ze świata show-biznesu.

Zobacz też:

Edyta Górniak opublikowała niezwykle melancholijne fotografie. "Smutek woli smutek"

Małgorzata Kożuchowska o powrocie do teatru. "Nie było to wszystko łatwe"

Ula Chincz jest w ciąży: "Najlepiej po prostu zobaczcie film"

Autor: Anna Korytowska

Pozostałe wiadomości