Gwiazdy

"Szkło Kontaktowe" świętuje 18. urodziny. TVN24 zaprasza na wyjątkowy spektakl

Gwiazdy

Aktualizacja:
Autor:
Zofia
Wierzcholska
18. urodziny "Szkła Kontaktowego"

"Szkło Kontaktowe" świętuje swoje 18. urodziny. Z tej okazji osoby związane z kultowym programem wzięły udział w wyjątkowym przedstawieniu w warszawskim Teatrze 6. piętro. Rocznicowe wydarzenie wszyscy fani "Szkła" będą mogli oglądać 25 i 26 stycznia na antenie TVN24. Co dziennikarze przygotowali dla swoich widzów?

"Szkło Kontaktowe" świętuje 18. urodziny

Program publicystyczny "Szkło Kontaktowe" od początku emisji cieszy się niesłabnącą popularnością. Show TVN24 ruszyło w 2005 roku i niezmiennie opiera się na komentowaniu najważniejszych wydarzeń kulturalnych, politycznych i społecznych w kraju i za granicą. Widzowie pokochali "Szkło Kontaktowe" za inteligentny humor, interesujących gości oraz możliwość telefonowania do studia i wysyłania SMS-ów, by na bieżąco uczestniczyć w dyskusji prowadzących.

Urodziny gwiazd

Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!
Martyna Wojciechowska świętuje urodziny!Dzień Dobry TVN
wideo 2/4

 - Już pierwsze wydanie programu z 25 stycznia 2005 roku zapisało się w historii TVN24. Zapowiadając je, Bogdan Rymanowski powiedział, że do nowego programu zapraszają Krzysztof Daukszewicz i Grzegorz Miecugowek - wspomina Tomasz Sianecki, redaktor naczelny "Szkła Kontaktowego". 

Urodzinowy spektakl "Szkło Kontaktowe" – gdzie i kiedy oglądać?

Twórcy "Szła Kontaktowego" zdecydowali się wziąć udział w urodzinowym przedstawieniu w stołecznym Teatrze 6. Piętro, które odbędzie się 25 stycznia 2023 roku. Jedną z niespodzianek przygotowanych na ten wieczór jest występ Grzegorza Markowskiego z publicystycznego show i Grzegorza Markowskiego z kultowej grupy Perfect. Widzowie TVN24 obejrzą to wydarzenie 25 i 26 stycznia o godzinie 22:00.

Poza tym od 2018 roku program można oglądać w Teatrze 6. Piętro w formie interaktywnego spektaklu "Szkło Kontaktowe" live&touch, który dostępny jest na player.pl

.Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz też:

Autor:Zofia Wierzcholska

Źródło zdjęcia głównego: mat. prasowe

Pozostałe wiadomości