Gwiazdy

Szczęśliwe małżeństwa gwiazd - Jurek Owsiak i "Dzidzia" obchodzą 44. rocznicę ślubu

Gwiazdy

Aktualizacja:

Gwiazdy uchodzą często za niestałe w uczuciach, jednak są w show-biznesie takie związki, które dowodzą czegoś zupełnie innego. Pokazuje to przykład Jurka Owsiaka i jego żony Lidii, którzy niedawno obchodzili swoją 44. rocznicę ślubu. Parą, która wprawdzie nie ma tak długiego stażu, ale okazuje sobie wiele miłości i zaangażowania jest także Zosia Zborowska i Andrzej Wrona. Aktorka i siatkarz właśnie świętują pół roku małżeństwa.

Do końca świata i o jeden dzień dłużej

Mimo że państwo Owsiak bardzo chronią swoją prywatność, uchodzą za niezwykle dobrze zgrane małżeństwo. Jurek Owsiak i Lidia Niedźwiedzka-Owsiak poznali się jeszcze w czasach liceum i pobrali się w 1976 roku. Niedawno obchodzili 44. rocznicę ślubu. Na przestrzeni lat udało im się stworzyć silny związek, zarówno w życiu, jak i w pracy. Od blisko 30 lat wspólnie prowadzą Fundację Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Dzięki swojej działalności i wzajemnemu wsparciu udało im się pomóc milionom ludzi. A to wciąż nie koniec.

Nowoczesna para

O tym ślubie mówiła cała Polska. W sierpniu ubiegłego roku aktorka Zosia Zborowska i siatkarz Andrzej Wrona pobrali się po 3 miesiącach narzeczeństwa.

Para poznała się wiosną 2018 roku na imprezie u wspólnej znajomej i szybko znaleźli wspólny język. W Wigilię tego samego roku oficjalnie potwierdzili swój związek. Aktorka miała nawet zadzwonić do swojego ojca, Wiktora Zborowskiego i wyjawić, że przedstawi mu swojego przyszłego męża, z którym znała się wówczas… miesiąc. Zaręczyny odbyły się w dniu urodzin Zosi, a ślub niedługo później.

Z okazji sześciu miesięcy pożycia małżeńskiego para umieściła na Instagramie zdjęcia ze swojego ślubu. Niestety Zosia i Andrzej nie mogą świętować razem, ponieważ dzielą ich aktualnie tysiące kilometrów - od jakiegoś czasu aktorka przebywa w Indiach. Jest tam razem ze swoją mamą, Marią Winiarską. Panie poddają się przeróżnym zabiegom oczyszczania ciała, a swój detoks dokumentują na mediach społecznościowych.

Wyświetl ten post na Instagramie.

???? #babcia #yoginka #almost69

Post udostępniony przez Marysia Winiarska (@marysiawiniarska)

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player .

Zobacz też:

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości