Gwiazdy

Syn Rozenek-Majdan ma już sprecyzowany zawód. Jego wybór jest naprawdę zaskakujący

Gwiazdy

Kamil Piklikiewicz/East News

W ostatnim czasie szczególnie głośno jest o najmłodszym synu Małgorzaty Rozenek-Majdan. Mały Henryk podbija media społecznościowe, a fani z zainteresowaniem śledzą proces jego dorastania. Nie można jednak zapominać, że 6-miesięczny "dzidziuś Majdana" ma dwóch starszych braci. Jeden z nich ma już nawet bardzo sprecyzowany zawód, który zaskoczył internautów.

Dzieci Małgorzaty Rozenek-Majdan

Radosław Majdan jest trzecim mężem prezenterki. W trakcie studiów wyszła ona bowiem za prawnika Łukasza Bukaczewskiego, a w 2003 roku została żoną Jacka Rozenka. Byli małżeństwem 10 lat. W tym czasie zostali rodzicami dwóch synów - 14-letniego Stanisława oraz 10-letniego Tadeusza. Obecnie od kilku lat Małgorzata z powodzeniem tworzy rodzinę patchworkową z byłym piłkarzem, Radosławem Majdanem i wspólnie wychowują trójkę dzieci. Dorastają one zdumiewająco szybko, gdyż okazało się, że jedno z nich ma już sprecyzowany przyszły zawód.

Talent syna Rozenek-Majdan

Najstarszy syn Małgorzaty niedawno udostępnił na swoim Instastory ikonę, w której internauci mogli zadawać mu pytania. Jedno z nich dotyczyło tego, co 14-latek chce robić w przyszłości. Na to Stanisław udzielił zaskakującej odpowiedzi.

Okazało się bowiem, że dziecko Rozenek-Majdan w przyszłości planuje zostać projektantem mody. Jak wiadomo, Stanisław od pewnego czasu realizuje już swoje marzenia, a na Instagramie pokazuje stworzone przez siebie projekty. W czasie pandemii uszył chociażby maseczki ochronne, a nieco wcześniej w mediach społecznościowych pochwalił się bluzką, którą zrobił z pozostałości innych materiałów. Egzemplarz typu color blocking z dekoltem w łódkę zachwycił obserwatorów.

- Najpierw zszyłem wiele kawałków materiałów, a z tego materiału uszyłem koszulkę typu Audrey Hepburn - opisał Stanisław Rozenek.

Przeglądając media społecznościowe nastolatka, od razu można zauważyć, że ma artystyczne zapędy. Oprócz projektowania, robi dużo zdjęć i choć przedstawiają one najbliższe otoczenie, jego kadry są niezwykle oryginalne.

Myślicie, że uda mu się zrealizować marzenie i zostanie projektantem?

Małgorzata Rozenek-Majdan o rodzinnym życiu w czasie pandemii. "Mam troje dzieci i żadne nie jest podobne do mnie". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Autor: Sabina Zięba

Pozostałe wiadomości