Gwiazdy

Syn Gosi Andrzejewicz ma nietypowego przyjaciela. Kim jest Stefan Łaskotek?

Gwiazdy

Gosia Andrzejewicz to piosenkarka, która ma na swoim koncie wiele przebojów i kilka złotych płyt. Kiedy nie występuje na scenie, jest mamą małego Mateuszka. Syn gwiazdy jakiś czas temu nawiązał dość nietypową znajomość. Dowiedz się, kim jest przyjaciel chłopca.

Prezent od wielbiciela

Fani często obsypują gwiazdy prezentami. Na ogół są to kwiaty, pluszaki czy słodycze. Podarek, który otrzymała od wielbiciela Gosia Andrzejewicz był dość nietypowy.

Pewnego dnia, po którymś z koncertów, fan przyszedł do mnie z wielkim pudłem i mówi, że ma dla mnie wyjątkowy prezent. Myślałam, że to będzie tak, jak zwykle, jakiś miś. Otwieram, a tu kogut

– wspomniała wokalistka.

Ptasi przyjaciel

Kogut zamieszkał w ogrzewanym domku w ogródku piosenkarki i szybko dołączył do grona pełnoprawnych domowników. Szczególną sympatią zapałał do niego synek Gosi, Mateusz, który zaczął go w tajemnicy odwiedzać. Chłopiec nadał mu nawet imię: Stefan Łaskotek, ponieważ... lubi łaskotki.

Ja do niego przychodziłem, bawiłem się z nim, dawałem jedzonko

– wyjaśnił chłopiec.

Ten kogut się w tym momencie zachowuje jak taki kot. Zobaczyłam ogromną przyjaźń jaka rozkwitła między kogutem a Mateuszkiem

– stwierdziła gwiazda.

Łaskotek był pierwszym zwierzakiem w domu Gosi Andrzejewicz. Z czasem dołączyła do niego perliczka, która również była prezentem od fana. Ptaki tworzą oryginalny i zgrany duet.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.

Zobacz też:

Gosia Andrzejewicz. Swój nowy singiel dedykuje mamom

Życie małego Franka zależy od 10 milionów złotych. Pomóżmy je zebrać

Katarzyna Glinka pokazuje krągłości i apeluje do Ministra Zdrowia. „Mamy nadzieję, że uda nam się zmienić te krzywdzące zalecenia”

Autor: Agata Polak

Pozostałe wiadomości