Wszyscy myśleli, że jest z popularną piosenkarką. Syn Górniak o związku i ślubie

Autor:
Oskar
Netkowski
Leon Myszkowski nagrywa z Allanem Krupą
Leon Myszkowski nagrywa z Allanem KrupąDzień Dobry TVN
wideo 2/9

Allan Krupa coraz śmielej pokazuje się na salonach i wypowiada w kolorowej prasie. W ostatnich dniach serwisy show-biznesowe na zmianę informują i dementują informacje o domniemanym ślubie syna Edyty Górniak. Allan Krupa dla dziendobry.tvn.pl skomentował te rewelacje i opowiedział o swojej dziewczynie.

Allan Krupa - kim jest?

Allan Krupa jest synem Edyty Górniak oraz Dariusza Krupy, który pod wpływem kokainy potrącił ze skutkiem śmiertelnym 63-letnią kobietę. Dumna mama od lat mówi o geniuszu muzycznym syna. Rok temu początkujący raper wydał swój pierwszy numer "Lambada". Enso, bo pod takim pseudonimem jawi się 18-latek, mówił w wywiadach, że nie chce odcinać kuponów od kariery mamy. I choć piosenkarka faktycznie życzyła mu kariery, mogła spodziewać się, że o życiu prywatnym jej syna będzie głośno. Ostatnie dni to potwierdzają.

Allan Krupa się żeni?

Allan Krupa przez jakiś czas łączony był z Blanką. Niektórzy myśleli nawet, że są parą. W sieci zrobiło się na tyle głośno o życiu prywatnym 18-latka, że postanowił odnieść się do wszelkich plotek związanych ze ślubem.

- Blanka to nie jest moja dziewczyna. Widziałem ją raz w życiu na oczy. Moja ukochana to Angelika i pewnie w przyszłości zrealizujemy nasze plany - odpowiedział nam syn Górniak.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. 

Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Oskar Netkowski

Źródło zdjęcia głównego: Wojtek Olszanka/East News

Pozostałe wiadomości