Gwiazdy

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski się zaręczyli. Pierścionek jest imponujący

Gwiazdy

Aktualizacja:

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski z całą pewnością będą mile wspominać rok 2020. W styczniu powitali swoją pierwszą córeczkę, a w listopadzie ogłosili, że spodziewają się drugiego dziecka. Podczas świąt najgorętsza para polskiego YouTube'a zdecydowała się na kolejny poważny krok.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski - drugie dziecko

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski w styczniu tego roku po raz pierwszy zostali rodzicami. Na świecie pojawiła się ich córeczka.

- Bardzo się cieszę, że jestem tatusiem , jest to rzeczywiście bardzo męczące, bo noce są nieprzespane, ale mimo wszystko jestem szczęśliwy. Kiedy spoglądam w te piękne oczy, to tak jak śpiewał jeden artysta - oszalałem. Zapominam o tym całym zmęczeniu. Jestem tak szczęśliwy, że na sali porodowej płakałem, kiedy wróciłem z sali płakałem i teraz jak codziennie spoglądam w te oczy, to płaczę ze szczęścia - opowiadał wtedy 24-letni YouTuber.

W listopadzie para ogłosiła, że mała Pola będzie miała rodzeństwo. To jednak nie wszystko - koniec roku dla Sylwii i Janka oznacza jeszcze jedną poważną, życiową decyzję.

Sylwia Przybysz i Jan Dąbrowski się zaręczyli

Jedna z najgorętszych par polskiego YouTube'a podzieliła się z fanami radosną nowiną. W święta Janek oświadczył się swojej ukochanej. Na dowód umieścił w sieci zdjęcie jej dłoni, na którym widać piękny pierścionek.

- Uff, powiedziała „tak” ??? - napisał na Instagramie, gdzie obserwuje go 1,9 mln osób.

Sylwia Przybysz pokazała pierścionek zaręczynowy

- Dla nas rok 2020 zaczął się wspaniale. Tak samo się kończy ❤️?- potwierdziła Sylwia Przybysz. Wokalistka również opublikowała w sieci fotografię zaręczynowego pierścionka.

- Gratulacje, jesteście niesamowici ❤️ Dużo szczęścia i miłości ??. Pociechy z dzieci, jak słodko - piszą fani pary w komentarzach.

Redakcja Dzień Dobry TVN przyłącza się do życzeń i gratulacji!

Jan Dąbrowski: "Ślub już zaplanowany. Mamy góralskie korzenie, chcielibyśmy zrobić to tradycyjnie". Zobacz wideo:

Zobacz też:

Sylwia Przybysz śpiewa "Tylko raz"

Ojciec dziecka Sylwii Przybysz: „Poród to niełatwa sztuka. Kobiety jesteście WIELKIE!”

Jan Dąbrowski. On wie, jak zrobić dobre selfie

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości