Gwiazdy

Sylwia Bomba udowadnia, że samoakceptacja to ważny kobiecy atrybut. "Szczerze polubiłam tę babkę"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Sylwia Bomba jest szczęśliwą mamą małej Antosi, spełnia się także jako zapracowana kobieta sukcesu. Gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" już niebawem skończy 35 lat i z tej okazji opublikowała w mediach społecznościowych wyjątkowy post. Podkreśliła w nim znaczenie samoakceptacji i pewności siebie, zachęcając tym samym inne kobiety, by poszły jej śladem i także doceniły swoją wartość.

Sylwia Bomba o samoakceptacji

Sylwia Bomba znana jest z pogodnej natury i pozytywnego nastawienia do życia, to dzięki tym cechom gwiazda programu TTV "Gogglebox. Przed telewizorem" błyskawicznie zaskarbiła sobie sympatię widzów. Ostatnie miesiące przyniosły młodej mamie wiele życiowych komplikacji, a mimo to umiała pozostać uśmiechniętą, pełną energii osobą. Właśnie dlatego wiele kobiet uznaje ją za godny do naśladowania wzór.

Ostatniego dnia listopada Sylwia Bomba opublikowała na swoim instagramowym profilu trzy zdjęcia z niezwykle sensualnej sesji. Opatrzyła je wymownym podpisem, ściśle powiązanym ze zbliżającym się wielkimi krokami jubileuszem.

Patrząc na te zdjęcia mogę stwierdzić, że na chwilę przed swoimi 35. urodzinami szczerze polubiłam tę babkę, która na nich jest 

- napisała gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" pod fotografiami, zwracając tym samym uwagę na niezwykle istotne zagadnienie. Wpis wyraźnie podkreślił znaczenie samoakceptacji, która stanowi podstawowy fundament do budowania poczucia szczęścia. Niestety, wiele kobiet wciąż uczy się odkrywać w sobie jej pokłady.

Zobacz wideo: Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Sylwia Bomba motywuje kobiety

Sylwia Bomba już od ponad dwóch lat jest dumną mamą małej Antoniny. Gwiazda stara się poświęcać dziecku każdą wolną chwilę, nie rezygnuje jednak z licznych obowiązków zawodowych i dzięki temu może pochwalić się poczuciem niezależności.

Jakiś czas temu 34-latka rozstała się z ojcem swojej córki. Samotne macierzyństwo niesie za sobą wiele wyzwań i niełatwych emocji, jednak Sylwia Bomba nawet największe przeszkody stara się pokonywać z uśmiechem na twarzy. Z pewnością dostrzegają to jej fani. Instagramowy profil gwiazdy popularnego show nie bez powodu cieszy się zainteresowaniem ponad 778 tys. internautów. W tym imponującym gronie obserwatorów nie brakuje kobiet, które podziwiają swoją idolkę za godną naśladowania postawę i optymizm, ale także za nieprzeciętną urodę.

"Odważna, pewna siebie!", "Na każdym zdjęciu wyglądasz pięknie", "Jesteś taką fajną, odważną i silną kobietą. Jednym słowem Bomba" - czytamy w komentarzach umieszczonych pod ostatnim postem.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości