Gwiazdy

Sylwia Bomba pokazała efekty swojej metamorfozy. "Te zdjęcia dzieli 30 minut"

Gwiazdy

Bartosz Krupa/East News

Sylwia Bomba, gwiazda programu "Gogglebox. Przed telewizorem" chętnie dzieli się ze swoimi obserwatorami informacjami ze swojego życia prywatnego. Nie stroni także od poruszania ważnych tematów, jakim jest na przykład ciałopozytywność. Tym razem pokazała efekty swojej metamorfozy, na którą potrzebowała zaskakująco mało czasu.

Metamorfoza Sylwii Bomby

W opublikowanym w czwartek 12 sierpnia poście Sylwia pokazała, jak bardzo kobieta potrafi się zmienić wyłącznie za sprawą odpowiedniej stylizacji i makijażu. Choć gwiazda na obu fotografiach wygląda pięknie, strój, fryzura i make-up dodały jej wyjątkowego blasku.

Te zdjęcia dzieli 30 minut, czyli dokładnie tyle, ile zajęło mi ułożenie włosów i zrobienie makijażu (...). Czasem wyglądam tak jak po lewej stronie, a czasem tak, jak po prawej. To wciąż ta sama osoba…

- czytamy w opisie pod zdjęciami.

Fani komentują przemianę Sylwii Bomby

Pod postem pojawiło się mnóstwo komentarzy. Oprócz tych, w których fani zachwycają się wyglądem gwiazdy TTV, znalazły się też głosy kobiet, które doceniają podejście Sylwii do życia.

"Nieważne czy prawa, czy lewa strona, najważniejsze że wyglądasz na szczęśliwą i patrząc na te zdjęcia mogę stwierdzić, że jesteś spełnioną i piękną kobietą", "Myślę, że jednak masz zdrowe podejście do życia, że jesteś normalna jak my wszystkie. I za to, że i takie zdjęcia pokazujesz: szczerze dziękuję", "Myślę, że zdecydowanie za często zajmujemy się czyimś wyglądem i ocenianiem niż tym, jakim jest człowiekiem. Bo jakie to ma znaczenie, czy w dresie, czy w sukience? To dalej ten sam piękny człowiek" - czytamy.

Zobacz wideo: Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości