Gwiazdy

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska składają fanom mikołajkowe życzenia. "Byliście grzeczni w tym roku?"

Gwiazdy

Autor:
Magdalena
Brzezińska

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska tworzą jeden z najbardziej lubianych duetów programu "Gogglebox. Przed telewizorem". Charyzmatyczne przyjaciółki od lat dbają o to, by widzowie nie mogli narzekać na nudę. Z okazji Mikołajek gwiazdy stacji TTV przygotowały dla swoich fanów niespodziankę.

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska celebrują Mikołajki

W ostatnim miesiącu roku nie brakuje okazji do świętowania. Już na początku grudnia możemy obdarowywać się prezentami i poczuć namiastkę gwiazdkowej atmosfery, a wszystko to za sprawą tradycji związanej z mikołajkami. Obchody uroczystości przypadającej 6 grudnia sprawiają radość zarówno dzieciom, jak i dorosłym. W gronie miłośników tego nader miłego zwyczaju znalazły się również Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska.

Gwiazdy programu "Gogglebox. Przed telewizorem" uczciły tegoroczne Mikołajki w wyjątkowy sposób. Na ich instagramowych profilach pojawiła się fotografia, która idealnie wpisuje się w świąteczny klimat. Zdjęcie zostało opatrzone życzeniami dla fanów.

Zobacz wideo: Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa

Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa
Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa Sylwia Bomba o pracy na planie Googleboxa Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska składają życzenia fanom

Zdjęcie, na którym Sylwia Bomba i Ewa Mrozowska zapozowały w świątecznych stylizacjach, doczekało się wielu pozytywnych komentarzy. Internauci docenili kreatywność przyjaciółek, które w ramach obchodów Mikołajek zaopatrzyły się w stosowne akcesoria. Niepowtarzalna atmosfera grudniowej uroczystości została dopełniona krótkimi życzeniami.

- Goggleboxowe Mikołajki przesyłają moc życzeń i prezentów. Byliście grzeczni w tym roku? Co znaleźliście dzisiaj pod choinka? - napisały w poście gwiazdy stacji TTV.

Na odpowiedzi fanów nie trzeba było długo czekać. Nic w tym dziwnego, wymowny wpis z pewnością przypomniał internautom o tym, że tradycja związana z dniem 6 grudnia pozwala choć na chwilę oderwać się od codziennych trosk i cieszyć się wyjątkową atmosferą świąt.

"Chcę prezent od takich super Mikołajek", "Śliczne Mikołajki", "Najmilsze i najpiękniejsze", "Cudownie" - czytamy komentarze.

Zobacz także:

Autor:Magdalena Brzezińska

Źródło zdjęcia głównego: Mateusz Grochocki/East News

Pozostałe wiadomości