Gwiazdy

Sylwester 2019 z TVN w Warszawie. Zaśpiewa dla Was Edyta Górniak

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. Getty Images

Sylwester z TVN! Już 31 grudnia plac Bankowy w Warszawie wybrzmi największymi hitami światowych i polskich list przebojów ostatnich dekad. Kto wystąpi podczas tegorocznej imprezy? Mamy już pierwsze informacje!

Szampański klimat, zabawa do białego rana w towarzystwie najlepszych artystów polskiej estrady czekają na mieszkańców stolicy oraz widzów TVN. Już dzisiaj możemy zdradzić, że na sylwestrowej scenie pojawi się Edyta Górniak!

Tegoroczna impreza , podobnie jak w ubiegłym roku, odbędzie się w samym sercu stolicy – na placu Bankowym. Organizatorzy przygotowują pięciogodzinne futurystyczne widowisko, podczas którego widzowie usłyszą największe światowe i polskie przeboje ostatnich lat w wykonaniu czołowych gwiazd naszej sceny muzycznej.

31 grudnia Warszawa ponownie stanie się stolicą Sylwestra. Będzie tanecznie, kolorowo i spektakularnie. Zadbamy o to, żeby cały Plac Bankowy tętnił życiem i zachęcał do zabawy. Goście pod sceną nie tylko będą bliżej gwiazd, ale też w samym centrum wydarzeń. Z kolei futurystyczna scena i najnowocześniejsze efekty oraz technologie zapewnią niezapomniane wrażenia widzom przed telewizorami

– zdradza reżyser widowiska, Maciej Sobociński.

Na sylwestrowej scenie pojawią się także znane grupy taneczne. Organizatorzy przygotowali również szereg konkursów z cennymi nagrodami, w których udział mogą wziąć zarówno osoby zgromadzone w miasteczku sylwestrowym na Placu Bankowym, jak i widzowie.

Więcej szczegółów dotyczących sylwestrowej imprezy już we wtorek, 3 grudnia!

>>> Zobacz też:

Autor: Bernadetta Jeleń

Pozostałe wiadomości