Gwiazdy

Jak gwiazdy spędzą tegoroczne święta? Sprawdźcie, co planuje Magda Gessler, Basia Kurdej-Szatan czy Joanna Moro

Gwiazdy

Aktualizacja:

Tegoroczne święta będą zdecydowanie inne niż w poprzednich latach. Jednak gwiazdy znalazły sposoby na to, by i tak były wyjątkowe. Które z nich spędzają Boże Narodzenie w rodzinnym gronie, a które zdecydowały się na zagraniczny wyjazd?

Boże Narodzenie u Małgorzaty Sochy

Małgorzata Socha tegoroczną gwiazdkę spędzi w Polsce. Aktorka organizuje tradycyjne Boże Narodzenie. Chce, by dzieci nie odczuły, że te święta są gorsze lub inne od poprzednich.

- Ładnie napisała, że to jest ważne, żeby stworzyć takie poczucie bezpieczeństwa swoim dzieciom. A poczucie bezpieczeństwa wynika z tego, że jest normalnie, więc ona stwierdziła, że te święta będą jak najnormalniejsze (...) - będą w domu, będą po prostu w kameralnym gronie - mówiła w Dzień Dobry TVN Barbara Pasek.

Boże Narodzenie Basi Kurdej-Szatan

Basia Kurdej-Szatan również spędzi święta w kameralnym gronie - spotka się tylko z rodzicami. Wiadomo jednak, że tegoroczne Boże Narodzenie będzie dla niej szczególnie wyjątkowe, ponieważ będą to pierwsze święta w towarzystwie Henia.

Bożonarodzeniowa Małgorzata Rozenek-Majdan

Na Instagramie Małgorzaty Rozenek-Majdan można zauważyć, że do świąt przygotowuje się już od początku grudnia. Przystroiła dom niesamowitymi dodatkami i cały czas dodaje piękne zdjęcia w zimowej scenerii, choć za oknami niestety brak śniegu. Tegoroczne Boże Narodzenie prezenterka spędzi z najbliższymi w domu i - podobnie, jak dla Basi Kurdej-Szatan - będzie to dla niej wyjątkowy czas ze względu na nowego członka rodziny.

Lara i Magda Gessler na hiszpańskiej wyspie

Rodzina Gesslerów tegoroczne święta spędzi w iście tropikalnym klimacie. Lara i Magda wraz ze swoimi najbliższymi przebywają obecnie na Fuerteventurze. To miejsce szczególnie bliskie dla jurorki MasterChefa, ponieważ, jak wiadomo, jest ona mocno związana z Hiszpanią - w młodości studiowała w Madrycie.

- Jednak będzie wciąż rodzinnie. Udało im się to zorganizować tak, żeby byli faktycznie w dużym gronie - dodała Pasek.

Wyjazd Olgi Frycz i Mai Bohosiewicz

Na Wyspach Kanaryjskich przebywają również Olga Frycz i Maja Bohosiewicz ze swoimi rodzinami. Internautów nie dziwi fakt, że wspólnie wybrały się na Teneryfę, by razem spędzić święta, gdyż wiadomo, że bardzo się przyjaźnią i często ze sobą wyjeżdżają.

Rozczarowana Joanna Moro

Joanna Moro jest nieco rozczarowana tegorocznymi świętami. Spędzi je z najbliższymi w Polsce, jednak przez to, że część jej rodziny pochodzi z Litwy, niestety nie będzie mogła się z nimi zobaczyć. Bardzo tego żałuje.

Agnieszka Włodarczyk na wyspie

Agnieszka Włodarczyk już od pewnego czasu przebywa na jednej z indonezyjskich wysp. Obchodziła tam niedawno swoje 40. urodziny i niebawem spędzi tam również z przyjaciółmi oraz ukochanym święta. Wiadomo, że na miejscu tęskni za typową, polską kuchnią, dlatego też specjalnie zorganizowała na miejsce transport kapusty kiszonej. Z najbliższymi będą lepić pierogi, a nawet robić sałatkę jarzynową.

Im większa choinka, tym lepiej!

Sandra Hajduk przyjrzała się także choinkom gwiazd. Nasza reporterka nie ma wątpliwości, że rozmiar drzewka w tym roku ma znaczenie.

- Mam wrażenie, że w tym roku panuje trend: im większa choinka, tym lepiej! - usłyszeliśmy.

Heidi Klum postawiła w swoim domu tak wielkie drzewko, że nie zmieściło się w kadrze. Na zdjęciu zobaczymy też ogrom prezentów. Prawdziwe święta z przepychem.

Cardi B i jej partner Offset zafundowali sobie w domu prawdziwy las, co zwłaszcza w Ameryce stało się nowym trendem. Zresztą spójrzcie sami:

Sandra Hajduk zajrzała także do domu prowadzącego Dzień Dobry TVN, Andrzeja Sołtysika. Mogliśmy zobaczyć, jak jego żona Patrycja przygotowuje świąteczne pierniczki.

Zobacz też:

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz wideo: Co nowego w show-biznesie?

Autor: Sabina Zięba

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości