Gwiazdy

Zwierzaki Małgorzaty Rozenek, Ewy Kasprzyk, Zosi Zborowskiej i Qczaja. Niektóre czworonogi to prawdziwi celebryci!

Gwiazdy

4 października obchodzimy Światowy Dzień Zwierząt 2021. Wiele osób nie wyobraża sobie życia bez pupili u boku i ludzie znani ze szklanego ekranu nie są żadnym wyjątkiem. Gwiazdy często chwalą się nimi w sieci. Niektóre czworonogi stały się równie rozpoznawalne, jak ich sławni właściciele.

Światowy Dzień Zwierząt obchodzimy co roku 4 października. Został on ustanowiony w 1931 roku na konwencji ekologicznej we Florencji i rozpoczyna Światowy Tydzień Zwierząt (World Animal Week) trwający do 10 października. Ma on na celu zwrócenie uwagi na los bezdomnych zwierząt, znęcanie się czy nielegalne hodowle... A to dopiero początek listy.

Wiele znanych osób nie tylko w Światowy Dzień Zwierząt, ale przez cały rok ochoczo angażuje się, by poprawić byt zwierzaków. Odwiedzają schroniska, sprzeciwiają się eksperymentowaniu i podkreślają, jak ważne w ich życiu są pupile.

Gang Majdana: Georgio Majdani podbija serca fanów

Psy Małgorzaty i Radosława Majdanów, tworzące dumnie brzmiący Gang Majdana to już właściwie instagramowi weterani. Dumni właściciele chętnie publikują, ku uciesze fanów, kolejne zdjęcia buldogów, wśród których zdecydowanie prym wiedzie Georgio. Wczoraj Gosia pokazała kolejne zdjęcie niekwestionowanego przywódcy gangu. Jak zwykle nie brakowało pod nim zachwytów nad niebanalną urodą pupila Majdanów.

Od teraz oficjalnie lobbuje za psią edycją Top model???

Prezes Georgie, jaka powaga i klasa ?

Ile miejsca do całowania❤️❤️❤️ słodziak kochany❤️❤️❤️

- to niektóre z komentarzy, które można znaleźć pod postem. Trzeba przyznać, trudno się w buldogu nie zakochać.

Mania i Lala: pieski Joanny Przetakiewicz

Również na Instagramie Joanny Przetakiewicz nie brakuje zdjęć z jej ukochanymi suczkami: Manią i Lalą. To właśnie Mania skradła jakiś czas temu serca fanów, kiedy położyła się na ślubnej pelerynie projektantki. Dziewczyny to niejedyne pieski w domu Joanny Przetakiewicz i Rinke Rooyensa. Razem z nimi w podwarszawskim Konstancinie mieszkają aż 4 czworonogi.

Koty Magdy Cieleckiej

Serialowa Chyłka również kocha zwierzaki. Choć na jej profilu na Instagramie zdecydowanie królują koty, Magda bardzo chętnie angażuje się w akcje adopcyjne także dla psów. Całkiem niedawno, z okazji dnia zwierząt, aktorka pochwaliła się w sieci zdjęciem swoich pupili: Estrelii i Borówki. Pod postem nie zabrakło życzeń.

Cześć Koty przesłodkie❣️ 100 lat w 7 życiach wypełnionych mruczeniem i wygrzewaniem się w słońcu?

Shakira: suczka Ewy Kasprzyk

Shakira to prawdziwa gwiazda, tak jak jej pani. Razem z Ewą Kasprzyk odwiedza kolejne plany zdjęciowe, bierze udział w sesjach i występuje w programach telewizyjnych. Z przyjemnością gościliśmy ją także w naszym studio.

Grażynka: kotka Qczaja

Nie mniejszą karierę robi w sieci Grażynka Qczaja. Kotka od roku mieszka z trenerem i często aktywnie (choć robi to na swój sposób) uczestniczy w jego treningach. Kiedy jakiś czas za pośrednictwem Instagrama kotka pożaliła się fanom (a ma ich ponad 13 tysięcy), że tęskni z Danielem, ci postanowili ją pocieszyć. Pod postem znalazły się dziesiątki komentarzy dodających Grażynce otuchy.

Grażynka bądź silna i nie przejmuj się nieobecnością Taty ? Tata zawsze wróci ?

Wieśka: pies Zosi Zborowskiej i Andrzeja Wrony

Wieśka to prawdziwa Psinfluencerka: na Instagramie obserwuje ją prawie 100 tysięcy osób! Jakiś czas temu spotkała ją jednak ogromna zdrada. Prawdziwa miłość jej życia, Andrzej Wrona... ożenił się z inną! Na jej profilu nie brakuje postów o zabarwieniu lekko politycznym. Wieśka ma własne zdanie i nie waha się go używać w słusznych, według niej, sprawach. Jej hobby to zbieranie fotografii ze znanymi ludźmi, choć mam wrażenie, że teraz to bardziej hobby znanych ludzi - mieć zdjęcie z Wieśką. Jak do tej pory Psinfluencerka nie odniosła się do radosnej nowiny, którą Zosia z Andrzejem podzielili się ostatnio w mediach społecznościowych, ale to z pewnością tylko kwestia czasu.

Zobacz wideo: Anna Czartoryska-Niemczycka i nowy członek jej rodziny. "To jest zobowiązanie na wiele lat"

Zobacz także:

Autor: Katarzyna Lackowska

Pozostałe wiadomości