Gwiazdy

Jakie gwiazdy pojawiają się na Sun Festival? Wielkie nazwiska z USA i Wielkiej Brytanii

Gwiazdy

Reporter:
Agata Zjawińska
Największy festiwal hip-hopowy w Polsce w samym środku lata
Największy festiwal hip-hopowy w Polsce w samym środku lata Dzień Dobry TVN
wideo 2/7

Hip-hop to gatunek muzyczny, który ma w Polsce ogromną grupę fanów. To właśnie z myślą o nich powstał Sun Festival w Kołobrzegu. Kiedy odbędzie się impreza? Jakie gwiazdy na niej wystąpią? Dowiecie się tego z naszej rozmowy.  

Sun Festival w Kołobrzegu. Kto pojawi się na scenie?

Sun Festival to największy festiwal hip-hopowy w Polsce. Takiego wydarzenia, z takim rozmachem w naszym kraju jeszcze nie było. - Znajdujemy się w tym nowopowstałym nadmorskim parku kultury, gdzie wykorzystaliśmy tę sytuację zaraz po Sunrise Festival. Tworzymy wielki nowy projekt Sun Festival i miasto na pewno będzie tętniło nie przez tydzień, a dwa tygodnie - mówił w rozmowie z naszą reporterką Krzysztof Bartyzel, organizator imprezy.

Impreza potrwa trzy dni, a na scenie pojawią się wielkie gwiazdy. - Przede wszystkim Ameryka - The Game, legenda Wielkiej Brytanii, czyli Skepta. Nie można zapomnieć o jedynym występie festiwalowym Maty, Sobla. Oczywiście Taco Hemingway, Quebonafide, [...], Young Leosia i wiele, wiele innych wspaniałych gwiazd - wyliczał nasz rozmówca.

Kogo przyciąga Sun Festival?

Warto dodać, że Sun Festival to impreza, która przyciąga przede wszystkim bardzo młodych ludzi. Najwięcej biletów kupiły osoby między 12. a 16. rokiem życia. - To właśnie młodzież zaprasza swoich rodziców, żeby przybyć na nasz festiwal, bo między 12. a 16. rokiem życia trzeba być w towarzystwie osoby dorosłej - mówił Krzysztof Bartyzel.

Sun Festival odbywa się w dniach 29 lipca - 1 sierpnia w Kołobrzegu.

Nie oglądałeś Dzień Dobry Wakacje na antenie? Wszystkie odcinki znajdziesz na platformie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Reporter: Agata Zjawińska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Pozostałe wiadomości