Gwiazdy

Koncert Stinga w Warszawie przełożony. Kiedy artysta zagra na PGE Narodowym?

Gwiazdy

Aktualizacja:
Fot. Kamil Piklikiewicz/ East News

Sting miał w tym roku wystąpić w Warszawie 25 lipca. Jednak z powodu epidemii koronawirusa brytyjski muzyk przełożył trasę "Sting: My Songs". Nowy termin jego występu na PGE Narodowym to 24 lipca 2021 roku.

Sting i trasa „My Songs”

Jak zachęcają organizatorzy trasy, „My Songs” jest żywiołowym i dynamicznym wydarzeniem, skupiającym się na najbardziej kochanych przez fanów utworach napisanych przez Stinga. Okrzyknięty „mistrzowskim występem od początku do końca” koncert „zabiera fanów w muzyczną podróż w czasie”. Publiczność usłyszy takie hity jak „Fields of Gold”,„Shape of my Heart”,„Roxanne” i „Demolition Man”, gwarantujące niezapomniane show.

Na scenie zabrzmią również takie przeboje jak „Englishman in New York”, „Every Breath You Take”, “Roxanne”, czy “Message In A Bottle”. Artysta zaśpiewa je w towarzystwie elektryzującego zespołu rockowego w składzie: Dominic Miller (gitara), Josh Freese (perkusja), Rufus Miller (gitara), Kevon Webster (keyboard), Shane Sager (harmonijka) oraz Melissa Musique i Gene Noble (chórki).

Sting w Polsce. Nowy termin koncertu na PGE Narodowym

Pierwotną datą występu Stinga na PGE Narodowym był 25 lipca 2020 r. Termin został zmieniony w związku z epidemią koronawirusa. Warszawski koncert w ramach trasy „My Songs” odbędzie się 24 lipca 2021 roku.

Artysta w obecnej sytuacji nie traci jednak poczucia humoru. Namawiając do zachowania niezbędnego dystansu i pozostania w izolacji, wziął udział w nagraniu zabawnej wersji swojego przeboju "Don't Stand So Close To Me".

Sting - artysta i aktywista

Sting to brytyjski kompozytor, piosenkarz, aktor, autor i działacz społeczny. Urodził się w 1951 r. w Newcastle (Anglia). Po przeprowadzce do Londynu wraz ze Stewartem Copelandem i Andy’m Summersem w 1977 roku utworzyli "The Police". Zespół wydał pięć albumów studyjnych, zdobył sześć nagród Grammy, dwie Brit oraz został wprowadzony do Rock and Roll Hall of Fame w 2003 roku.

Jako jeden z najbardziej charakterystycznych solowych artystów na świecie Sting otrzymał 11 Grammy Awards, 2 Brit, Złoty Glob, Emmy, cztery nominacje do Oskara, nominację do TONY, Billboard Magazine’s Century Award oraz MusiCares 2004 Person of the Year.

Sting ma na koncie blisko 100 milionów sprzedanych albumów "The Police" i solowych. Nowa płyta "Sting: My Songs" zawiera współczesne interpretacje jego największych hitów.

Zobacz też:

Autor: Luiza Bebłot

Pozostałe wiadomości