Gwiazdy

Co za duet! "September" Stinga i Zucchero zapowiada nowy album Brytyjczyka. Kiedy premiera?

Gwiazdy

Aktualizacja:

Sting, a właściwie Gordon Matthew Sumner opublikował kolejny singiel promujący jego nowy album "Duets". Tym razem muzyk zaśpiewał w męskim duecie z Zucchero. Płyta ukaże się 19 marca 2021 roku.

Sting zapowiada nową płytę

Pandemia pokrzyżowała plany wielu muzyków. W związku z kwarantanną opóźnienia pojawiły się także przy produkcji nowej płyty Stinga. Krążek, którego premiera zaplanowana była na listopad, ostatecznie ukaże się w marcu przyszłego roku. Artysta zadbał jednak o swoich fanów i uchylił rąbka tajemnicy.

Jak się okazuje, na płycie "Duets" znalazło się 17 utworów nagranych z innymi artystami. Wśród nich usłyszmy m.in. Erica Claptona z piosenką "It’s Probably Me", Shaggy'ego w utworze "Don’t Make Me Wait", duet z Melody Gardot - "Little Something", a także w premierowe "September", singiel, na którym pracował z Zucchero.

Sting i Zucchero – męski duet

Autorami utworu "September" są sami muzycy, a za miks odpowiada Robert Orton - czterokrotny zwycięzca Grammy.

- Gdy pracuję ze Stingiem, niczego nie da się przewidzieć z góry. Zadzwonił do mnie i poprosił o napisanie włoskiego tekstu do piosenki, którą właśnie skomponował. Utwór z miejsca mi się spodobał, więc postanowiliśmy zrobić z niego duet. Śpiewamy w nim o zawieszeniu, jakie nas dotyka od paru miesięcy oraz nadziei na powrót do normalnego życia. Nawet dziś mamy nadzieję, że ten tytułowy "Wrzesień" nadejdzie jak najszybciej – powiedział Zucchero.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl

Zobacz także:

Maryla Rodowicz świętuje 75 urodziny. "Jak Lara Croft dała radę, to i ja sobie poradzę"

Powstańcy i aktorzy zapozowali do wyjątkowego kalendarza. "Na planie zdjęciowym udało się połączyć 4 pokolenia"

Nie masz pomysłu na zapakowanie prezentów? Zobacz propozycje naszej ekspertki

Autor: Nastazja Bloch

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości