Gwiazdy

"Mask Singer": Kuba Wojewódzki w roli detektywa i Michał Meyer jako prowadzący. " Czysta rozrywka"

Gwiazdy

Autor:
Patrycja
Sibilska
Startuje wielkie muzyczne show „Mask Singer”
Startuje wielkie muzyczne show „Mask Singer” Dzień Dobry TVN
wideo 2/8

Dzięki programowi "Mask Singer" widzowie TVN będą mogli stać się detektywami i rozpocząć wspaniałą zabawę w zgadywanie, kto kryje się pod oszałamiającymi kostiumami. Tożsamość zamaskowanych, śpiewających postaci to pilnie strzeżona tajemnica. Kuba Wojewódzki i Michał Meyer podzielili się swoimi wrażeniami w programie Dzień Dobry TVN. Śledztwo rozpocznie się w sobotę 5 marca o godz. 20:00 w TVN!

Mask Singer - o co chodzi w nowym show TVN

„Mask Singer” to wielkie muzyczne widowisko ze spektakularnym rozmachem. Surrealistyczne kostiumy, hity polskich i światowych list przebojów, ale przede wszystkim zabawa w szukanie odpowiedzi na pytanie - kto kryje się pod maską?

Na scenie zaśpiewa dwunastu uczestników, ich muzyczne występy będą oglądać widzowie, publiczność w studio i czterech „detektywów”. W tej roli zobaczymy Julię Kamińską, Joannę Trzepiecińską, Kubę Wojewódzkiego oraz Kacpra Rucińskiego i Michała Meyera w roli prowadzącego.

-To jest taka robota pełna paradoksów, bo ja jestem jako prowadzący i to słyszę na każdym kroku. Powinienem być gospodarzem, kto wie absolutnie co robi, dokąd idzie, zna cały format. I tak powinno być, ale mi dużo nie mówią i reszta jest "top secret" - żartuje Michał Meyer.

- Kłóciłem się z tortem, słuchałem jak śpiewa prysznic i patrzyłem jak tańczą i śpiewają ręczniki plażowe w otoczeniu żab, w przebraniach marynarzy - przytacza swoją odpowiedz na pytanie partnerki o to co robił w pracy Kuba Wojewódzki - Program bez dopalaczy, który daje takie wrażenia - dodaje.

Strasznie ciężko w tych brutalnych i ołowianych czasach robić program który jest czystą rozrywką, ale to nie jest program celebrycki. Dlatego, że większość gwiazd do końca jest w tajemnicy, jest pod maskami, więc to jest raczej nie talent show, a dystans show. Ludzie pokazują fantastyczny dystans, no cudowną siostrę tolerancję, a tego nam chyba nie tylko dziś, bardzo brakuje

-Jak ja dostałem propozycje występowania w tym programie, to zdałem sobie sprawę, że jeszcze niedawno przede mną śpiewał Dawid Podsiadło, Monika Brodka, Ania Dąbrowska, Kamil Bednarek, a teraz przede mną śpiewa róża, tort, akcesoria łazienkowe. No widziałeś kiedyś prysznic śpiewający Enrique Iglesiasa? To do Julia nie podobne - nie kryje zachwytu juror programu.

Idea programu "Mask Singer"

Michał Meyer i Kuba Wojewódzki odsłonili nieco rąbek tajemnicy czym jest idea programu, choć to właśnie tajemnica wokół niego jest kluczem do dostarczenia rozrywki i emocji na najwyższym poziomie.

- Formuła zmienia się w każdym odcinku. Pod koniec każdego jedna z gwiazd zdejmuje maskę - mówi Michał. -Formuła w każdym odcinku jest troszeczkę inna, ale załóżmy, że na początku są pojedynki wokalne. Bocian, czy prysznic wychodzą zmierzyć się w śmiertelnym, wokalnym pojedynku, to już jest...coś z czym mamy do czynienia - opisuje formułę programu prowadzący.

- Ostatnio się zastanawiałem co jest istotą tego programu i co może sprawić, że ludzie będą chcieli go oglądać, kiedy oglądałem wersje realizowane w innych krajach, to tam coś nie klika. Kiedy brakuje tego elementu, że rozpoznajemy, że ten głos, wrażenie, że znamy tego kogoś pod maską, jest tym co sprawia, że warto się w to bawić.

Nie oglądałeś Dzień Dobry TVN na antenie? Pełne odcinki znajdziesz w serwisie Player.pl.

Jesteśmy serwisem kobiecym i tworzymy dla Was treści związane ze stylem życia. Pamiętamy jednak o sytuacji w Ukrainie. Chcesz pomóc? Sprawdź, co możesz zrobić. Pomoc. Informacje. Porady.

Zobacz także:

Autor:Patrycja Sibilska

Źródło zdjęcia głównego: Dzień Dobry TVN

Tagi:
Prowadzący:
Tagi:
Prowadzący:
Pozostałe wiadomości