Gwiazdy

"Starsza Pani musi fiknąć". Andrzej Piaseczny i jego mama Alicja oraz ich afrykańska przygoda

Gwiazdy

Aktualizacja:

Kolejny odcinek "Starsza Pani musi fiknąć" już w środę. Jego bohaterami będą Andrzej Piaseczny i jego 81-letnia Mama Alicja, którą muzyk zabrał w podróż życia! Mama i syn byli naszymi gośćmi w Dzień Dobry TVN.

Andrzej Piaseczny z Mamą

Pani Alicja Piaseczna niedawno przeszła poważna operację - wszczepiono jej rozrusznik serca. Jednak nie powstrzymuje jej to przed czerpaniem z życia pełnymi garściami. Mama Andrzeja Piasecznego jest gotowa na wszystkie przygody! Pełna temperamentu i poczucia humoru starsza pani była gwiazda konferencji ramówkowej TVN - serca widzów też na pewno podbije.

Zwłaszcza że w tej historii nie brakuje wzruszeń. Oprócz atrakcji związanych z afrykańskim kontynentem, Andrzej zabiera ze sobą w tę podróż życia bardzo osobisty prezent dla mamy, który wykonał w Polsce. Chodzi o książkę „Pamięć to też życie” napisaną przez panią Alicję Piaseczną a wydaną w tajemnicy przez Andrzeja. To historia rodziny pani Alicji.

Za co Pani Alicja strofuje Andrzeja najczęściej?

Za wszystko! Mama już od dłuższego czasu mieszka u mnie, więc umawiamy się na śniadanie na którąś godzinę, a rano się okazuje, że mama już zjadła.

- odpowiedział z uśmiechem Andrzej.

No już nie przesadzaj.

- dodała mama Andrzeja – Pani Alicja, która na kolejne pytanie Agnieszki o to, czy Andrzej jest bałaganiarzem i czy wynosi śmieci, odpowiedziała "pomidor".

Andrzej Piaseczny z mamą Alicją w Afryce! Odcinek 11 września

Na podróż życia nigdy nie jest za późno. Z takiego założenia wyszedł też muzyk Andrzej Piaseczny, organizując 81-letniej mamie wyprawę do Namibii. Wszystkie atrakcje utrzymywał przed nią w ścisłej tajemnicy. Panią Alicję czeka więc podróż pełna niespodzianek. Czy wszystkie przypadną jej do gustu? Czy może trafią się atrakcje, które wywołają porządny dreszczyk emocji? Andrzej zadbał o to, by jego mama zakosztowała różnych przeżyć. Często dla niej szokujących. Okaże się jednak również, że ta wyprawa i dla samego Andrzeja będzie bardzo ważna, pełna wzruszeń oraz niesamowitych doznań.

Podobno koleżanki Pani Alicji odradzały jej tę wyprawę. Jednak Andrzej jest przekonany, że po obejrzeniu tego show, zmienią zdanie. Mama artysty to pełna ciepła i humoru kobieta, z apetytem na życie. Jak sama mówi, nie liczy lat. Uwielbia podróżować, a ta wycieczka z synem do serca Afryki, będzie najbardziej wyjątkową w jej życiu.

Starsza pani musi fiknąć - o czym jest program?

Siedem rodzinnych par uda się na niezapomnianą wyprawę. Bohaterowie programu pojadą w bardzo odległe miejsca, zarówno jeśli chodzi o dystans, jak i kulturę. Przeżycia, jakie zapewnią rodzicom, nie są osiągalne w żadnym z biur podróży. Często będą to wyzwania budzące skrajne emocje: lęk, ekscytację, radość czy wzruszenie. Pozwolą im odkryć siebie na nowo lub dowiedzieć się o drugiej osobie tego, o co nigdy by jej nie podejrzewali.

Każdy odcinek to pełna humoru, ale i dużej dozy wspomnień i wzruszeń, wyprawa w świat jednej pary bohaterów. Tylko dzieci wiedzą, jakie przygody będą przeżywać i czego doświadczać, bo to one odpowiadają za organizację atrakcji. Dla rodzica do samego końca pozostanie to słodką tajemnicą.

Zobacz też:

Autor: Gaba Kopyto

Pozostałe wiadomości